Trička s nápisem

Líbí se ti tričko s nápisem. Tady jsou trička s nápisem.

Tričko s nápisem

Trička Puma

Obrázek ke článku Trička Puma
Puma

Trička a tílka značky Puma. Dámské a pánské střihy. Sportovní trička, casual trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polo triko. Značkové oblečení – značka Puma. Trička s krátkým rukávem nebo dlouhými rukávy.

Trička Nike

Obrázek ke článku Trička Nike
Nike

Trička a tílka značky Nike. Dámské a pánské střihy. Sportovní funkční trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polo triko. Značkové oblečení – značka Nike.

Trička Converse

Obrázek ke článku Trička Converse
Converse

Trička a tílka značky Converse. Dámské a pánské střihy. Volno časová a sportovní trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polo triko. Značkové oblečení – značka Converse. Módní street trička.

Trička Calvin Klein

Obrázek ke článku Trička Calvin Klein
Calvin Klein

Trička a tílka značky Calvin Klein. Dámské a pánské střihy. Volnočasová trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polokošile. Značkové oblečení – značka Calvin Klein.

Trička Adidas

Obrázek ke článku Trička Adidas
Adidas

Trička a tílka značky Adidas. Dámské a pánské střihy. Sportovní funkční trika, ale také tričko s límečkem, top, polokošile, halenka. Značkové oblečení – značka Adidas.

Trička Jack Russel teriér

Obrázek ke článku Trička Jack Russel teriér
Zvířecí trička | Pes – Jack Russel teriér

Tričko pro pejskaře, kteří milují své Jack Russel teriéry. A také trika pro všechny, kterým se tento krásný pes líbí, protože triko s obrázkem Jack Russel teriéra, stejně jako tato psí rasa, nenechá nikoho v klidu. Nikdy!

Valentýnská trička

Obrázek ke článku Valentýnská trička
Párty trička | Valentýn

Tričko s motivem na Svátek svatého Valentýna. Trika pro zamilované. Tričko, které si na sebe musíš vzít v den, který slaví všichni zamilovaní, ať už ten svátek máš rád – nebo ho nenávidíš!

Když víno na tričku, tak jedině jako potisk

Obrázek ke článku Když víno na tričku, tak jedině jako potisk
Trička s motivem jídla a vaření | Víno

Pokud to víno na tvém tričku je jen stylovým potiskem požívačného vinaře, a ne skvrnou od vína (že by alkoholový třes?), tak si klidně dej ještě dvojku, ještě můžeš… …vínéčko bílé, vínéčkó rudé…

Tričko Pulp Fiction

Obrázek ke článku Tričko Pulp Fiction
Filmová trička | Pulp Fiction

Kultovní snímek Pulp fiction – historky z podsvětí jako motiv na tričko. Film z devadesátých let patří stále mezi ty nejoblíbenější a fanoušci si ho rádi dávají na trička.

Trička s chilli

Obrázek ke článku Trička s chilli
Trička s motivem jídla a vaření | Chilli paprička

Pálivou papričku sníst a nepos*at se. Dokážeš? Tak, až ti doslzí oči, mrkni na trička pojídačů pálivých chilli papriček. Které tričko s motivem chilli je nevíce hot?

Trička workout a fitness

Obrázek ke článku Trička workout a fitness
Sportovní trička | Workout & Fitness

Každá sportovní aktivita se skládá ze dvou fází: 1) Motivace ke cvičení 2) Samotný workout. Tady si můžeš vybrat tričko pro motivační fázi i pro cvičení.

Trička s jelenem

Obrázek ke článku Trička s jelenem
Zvířecí trička | Jelen

Lepší jelena na tričku než parohy na hlavě. Z čehož plyne, že jelen na tričku neoznačuje paroháče, nýbrž osobu, která miluje Vánoce nebo lov. Logika ne?

Trička Super Mario

Obrázek ke článku Trička Super Mario
Trička pro fanoušky | Super Mario Bros

Tričko s motivy té největší klasiky mezi arkádovými video hrami. Super Mario od Nintenda. Starý dobrý italský instalatér poskakuje na tvém novém retro triku.

Trika na podzim

Obrázek ke článku Trika na podzim
Trička s obrázkem | Podzim (roční období)

Největší klišé o podzimu, které se říká, je to, že podzim hýří všemi barvami. Jenže je to pravda. Takže i z trička s podzimní tematikou musí zářit podzimní barvy a padat z něj shnilé listy. Nebo ne? Podívej se…

Trička s motivem Google

Obrázek ke článku Trička s motivem Google
Vtipná trička | Google

Internetový vyhledávač Google prý ví úplně všechno. Jenže k čemu ho potřebuješ, když tvoje manželka toho rozhodně ví ještě více? Podívej se na vtipná trička s tímto a podobnými motivy.

Trička pro elektrikáře

Obrázek ke článku Trička pro elektrikáře
Trička s motivy hobby a profese | Elektrikář

Volty, waty, proud, odpor, elektrikář to všechno zná. Pro nás ostatní to bývá španělská vesnice. Bez elektřiny dneska už nic nefunguje. Elektrikář si proto jistě zaslouží speciální elektrikářské tričko.

Trička na narozeniny

Obrázek ke článku Trička na narozeniny
Párty trička | Narozeniny

Tričko není úplně slavnostní kus oblečení. Ale narozeninové triko, to je úplně jiná kategorie. To na narozeninovou oslavu patří. A navíc vtipné tričko je super dárek k narozeninám.

Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)

Obrázek ke článku Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)
Trička s motivem jídla a vaření | Vegan & Vegetarián

Ať jsi vegan nebo vegetarián, nebo naopak oběd bez masa se obědem ani neodvážíš nazvat a vegani a vegetariáni ti jsou tak akorát k smíchu, tady najdeš tričko, kterým jednoznačně dáš najevo, na které straně barikády stojíš (tedy jíš).

Minecraft trička

Obrázek ke článku Minecraft trička
Trička pro fanoušky | Minecraft

Trička pro hráče a fanoušky počítačové hry Minecraft. Creeper, Enderman, Steve a ostatní motivy z minecraftu na tvé tričko. Jednou Minecraft, vždycky Minecraft: Eat, sleep, mine, repeat!

Abecední seznam motivů

Už sis vybral nápis na triko?

Mrkni ještě na abecední seznam motivů:

aktualizováno 10. 11. 2023 Facebook icoE-mail ico