Tričko na Halloween

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Halloween

Vypadáš jako dýně! Ale vždyť je Halloween! Jenže ty mě svým zjevem strašíš celý rok, nejen na Halloweena! Zato ty v tom halloweenském tričku vypadáš jako roztomilá ředkvička. Co máš proti mému triku na Halloween?! Proti tvému halloweenskému tričku? Nic! Ty jsi divnej. Monstrózní. Příšerný. Strašidelný. Děsivý. Na omak mrtvý. Nechutný. A tak zatuchlý, jako smrt nebo důchodce...

Barvy triček na Halloween

Můžeš si vybrat tričko bílé, černé, oranžové, ostatní nebo šedé barvy.

Bílé

Černé

Oranžové

Šedé

Ostatní

Jaké triko na Halloween?

Trička na Halloween musí být strašidelná, děsivá a ...a legrační. Protože tento importovaný svátek z USA, kterým každý rok začíná listopad a který se v lecčem podobá našim Velikonocům (opravdu! ale to by bylo na další celý článek), má hlavní cíl pobavit lidi: koledníky, co chodí ve strašidelných kostýmech a koledují pro sladkosti, a čekatelé ve svých strašidelných domácích hradech, kteří za koledu nebo temnou a tajemnou baladu ve verších z úst malého bledého chlapečka převlečeného za smrtku, ducha nebo dýni, jsou ochotni naplnit ošoupaný proutěný košík nezdravými pochutinami, jejichž hlavním cílem je destruktivně zkazit zuby a zdraví.

Halloweenská trika donekonečna opakují ty démonické motiv, jako jsou strašidelná zubatá dýně nebo lebka, kostlivec či netopýr hrozivě se snášející na naši budoucnost... a ty už máš své Halloweenské tričko? Nebo zase budeš tím, kdo si nadělá do kalhot? Je lepší strašit, nebo být straše? Strašlivá to otázka, monster proces začíná a Halloween a svátek duchů a všech dušiček už rozžíná svou svíčku...a v jakém triku se vydáš na Halloween na hřbitov ty?

Triko Halloween pro děti, ženy i muže

Dámské

Dětské

Pánské

Výrobci a značky halloweenských triček

T-Shock

Trikátor

Další věci s motivem Halloween

Podívej se na malou ukázku věcí s halloweenským motivem: hrnky, mikiny, ostatní a tašky.

Hrnky

Mikiny

Tašky

Ostatní

Jakub Dokoupil | 21. 10. 2015, aktualizováno: 31. 12. 2019

Štítky:

Tričko na Halloween
Tričko na Halloween

Další články