Trička na Halloween

Trička s motivem toho strašidelného svátku. Triko s obrázkem dýně, nápisem Halloween nebo jiným hrůzostrašným sdělením. Je libo někoho vystrašit? Je libo se začít bát?

Rozhovor mezi rádoby vtipným mužem a jeho korpulentní ženou, dialog mezi partnery po mnohaletém vztahu. Z muže nestříká krev, prozatím. Zato z něj padají necitlivá slova, myslí si, že je vtipný, že dělá legraci, že má důvtip, prostě obyčejný šovinisticky smýšlející chlápek. Jeho žena je ale na hrubosti zvyklá, umí chlapa hezky odpálkovat:

– Vypadáš jako dýně!

– Ale vždyť je Halloween!

– Jenže ty mě svým zjevem strašíš celý rok, nejen na Halloweena! Hahaha!

– Zato ty v tom halloweenském tričku vypadáš jako roztomilá ředkvička. Jako ubohé dítě. Nebo senilní dědek. Taky ubohý.

– Co máš proti mému triku na Halloween?!

– Proti tvému halloweenskému tričku? Nic! To ty jsi divnej. Monstrózní. Příšerný. Strašidelný. Děsivý. Na omak mrtvý. Nechutný. A tak zatuchlý, jako smrt nebo důchodce. A to už jsem se zmínila, že ti děsně jedou nohy?

– Ehhh?

– Víš co?! Nemel nesmysly o dýni, co tě straší, a raději si přečti halloweenskou pohádku, ať přijdeš na jiné myšlenky. Jo a nezapomeň si vzít prášek. Slintáš si na triko.

Jaké triko na Halloween?

Trička na Halloween musí být strašidelná, děsivá a ...a legrační, nápaditá a plná humoru. Protože tento importovaný svátek z USA, kterým každý rok začíná listopad a který se v lecčem podobá našim Velikonocům (opravdu! ale to by bylo na další celý článek), má hlavní cíl pobavit lidi: koledníky, co chodí ve strašidelných kostýmech a koledují pro sladkosti, a čekatelé ve svých strašidelných domácích hradech, kteří za koledu nebo temnou a tajemnou baladu ve verších z úst malého bledého chlapečka převlečeného za smrtku, ducha nebo dýni, jsou ochotni naplnit ošoupaný proutěný košík nezdravými pochutinami, jejichž hlavním cílem je destruktivně zkazit zuby a zdraví.

Halloweenská trika donekonečna opakují ty démonické motiv, jako jsou strašidelná zubatá dýně nebo lebka, kostlivec či netopýr hrozivě se snášející na naši budoucnost... a ty už máš své Halloweenské tričko? Nebo zase budeš tím, kdo si nadělá do kalhot? Je lepší strašit, nebo být strašen? Strašlivá to otázka, monster proces začíná a Halloween a svátek duchů a všech dušiček už rozžíná svou svíčku...a v jakém triku se vydáš na Halloween na hřbitov ty?

Další věci s motivem Halloween

Podívej se na malou ukázku věcí s halloweenským motivem:

21. 10. 2015, aktualizovano 14. 10. 2020 Facebook ico E-mail ico