Tričko Pokémon

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Pokémoni
Jakub Dokoupil | 12. 09. 2016, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:31

Pokémoni jsou opět zpět a v plné parádě čili opět v módě, pokud tedy někdy svou oblibu ztratili. Jenže teď si na Pokémonech neulétávají (a s nimi v jejich vzdušných soubojích nelétají) pouze malé děti, ale také teenageři a kupodivu i dospělí. Může za to samozřejmě mobilní hra Pokémon Go, určitě znáš. Ale co možná nevíš, kde a jaké hráčské tričko s Pokémonem neboli dres pro hraní hry Pokémon Go si koupit. Pár jich tady na ukázku pro tebe mám. Stačí si jen vybrat.

Barvy triček s Pokémonem

Můžeš si vybrat tričko modré, bílé, růžové, oranžové, zlaté nebo zelené barvy.

Modré

Bílé

Ostatní

Trička s Pokémony

Trička mají potisk, na kterém je vyobrazen jeden z armády Pokémonů, takže pokud máš nějakého Pokémona nejraději, třeba klasika jsou Pikachu, Squirtle, Bulbasaur, Charmander nebo Jigglypuff, vyber si triko právě s tím svým Pokémonem. Sáhnout ale můžeš také po tričku s nějakým tím vtipným nápisem jako "Pokemon Go is my Cardio" nebo obrázky na oblečení, které lícují s určitými partiemi těla a mají symboly hry Pokémon Go, a nápisem Catch them, podívej se ostatně na úvodní obrázek..

Trička s Pokémony se dají sehnat ve velikostech pro děti i pro dospělé, takže tatínek může brázdit parky s mobilem v ruce se svou malou ratolestí a přitom on i jeho dítě mohou mít na sobě stejná trika s obrázkem Pokémona. A rozhodně takový táta v pokémonním triku nemusí být vyloženě geek nebo nerd, ale jen obyčejný zodpovědný otec - či maminka -, který se svým dětem snaží hravou formou skrz rozšířenou mobilní realitu a sportovní nasazení vtlouct do hlavy lásku k technologiím, aby "z nich něco pořádného vyrostlo". Tak Go!

Pro ženy i pro muže

Dámské

Pánské

Dětské

Výrobci a značky triček s Pokémonem

T-Shock

Další věci s motivem Pokémon

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: Momentálně tady ale bohužel nic nemáme.