Filmová trička

Trička inspirovaná filmem, televizním nebo internetovým seriálem, youtube kanálem, pohádkou, kreslenou postavičkou apod. Filmová trička a trička ze seriálů.

Film & seriál

Trička s motivem mimozemšťana (alien, predátor, vetřelec, ufo)

Obrázek ke článku Trička s motivem mimozemšťana (alien, predátor, vetřelec, ufo)
ufo, alien, predátor, vetřelec

Trička oblíbená nejen mezi fanoušky sci-fi a fantasy žánrů, ale také mezi milovníky originálního, vtipného a výrazného designu triček. Podívej se na trička s potisky roztomilého zeleného ufona nebo strach nahánějícího vetřelce a jeho kolegy predátora.

Trička Squid game (Hra na oliheň)

Obrázek ke článku Trička Squid game (Hra na oliheň)
Squid game

Hra na oliheň je letošní nejúspěšnější seriál na Netflixu. Pokud jsi fanouškem tohoto korejského filmového počinu, tričko s motivem Squid game ti v šatníku nesmí chybět (a v botníku bílé vansky!).

Trička Marvel

Obrázek ke článku Trička Marvel
Marvel

Tričko s marvelovským motivem. Trička s motivy, které odkazují na produkci Marvel. Ironman, Spiderman, Hulk, Kapitán Amerika, Groot a další Avengers a jiné komiksové a filmové postavy od Marevelu na tvém novém triku.

Trička Star wars

Obrázek ke článku Trička Star wars
Star wars

Tričko s motivem Star wars pro fanoušky kultovní filmové sci-fi série známé též pod českým názvem Hvězdné války. Nechť tě při výběru trička Síla provází!

Tričko Pulp Fiction

Obrázek ke článku Tričko Pulp Fiction
Pulp Fiction

Kultovní snímek Pulp fiction – historky z podsvětí jako motiv na tričko. Film z devadesátých let patří stále mezi ty nejoblíbenější a fanoušci si ho rádi dávají na trička.

Tričko Looney tunes

Obrázek ke článku Tričko Looney tunes
Looney tunes

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem z kresleného seriálu Looney tunes.

Tričko Superman

Obrázek ke článku Tričko Superman
Superman

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Superman. Logo Supermana hrdě na prsou...

Tričko Batman

Obrázek ke článku Tričko Batman
Batman

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Batman.

Triko Flash

Obrázek ke článku Triko Flash
Flash

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Flash. Komiksová postava Flash.

Tričko The Simpsons

Obrázek ke článku Tričko The Simpsons
The Simpsons

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem ze seriálu The Simpsons.

Trička Černobyl

Obrázek ke článku Trička Černobyl
Trička pro fanoušky | Černobyl

Tričko s motivem Černobyl či nápisem Chernobyl. Trika inspirovaná tragickou událostí způsobenou havárií jaderné elektrárny. Taky patříš do generace černobylských děti?

Filmový hrdina na triku potěší každého filmového fandu. Trička s motivy, které znáš se svých oblíbených filmů, podobizny herců a filmových postav.

Filmová a seriálová trička jsou rozdělená do tematických skupin neboli do jednotlivých kolekcí. Jedno téma rovná se jedna kolekce triček s filmovým motivem (nebo motive populárního televizního seriálu, pohádky apod). Každému tématu a námětu se věnuje samostatný článek tady na webu (klikni na téma, které se ti líbí, podívej se na trika). V každém článku na dané téma najdeš zpravidla spousty triček s obrázky, nápisy, potisky, které se k tomuto tématu vztahují. Někdy je tam těch triček ale jen pár kusů; v případě témat, které se netěší masové popularitě a nejsou trendy, tj. jsou příliš geekovské, infantilní, trapné, nemorální, obyčejné apod. Uff… Zkrátka: Klikni na motiv, procházej trička v kolekci a vyber si to nej tričko pro fanouška filmu nebo seriálu.

Abecední seznam motivů

Už sis vybral filmové či seriálové triko?

Mrkni ještě na abecední seznam motivů:

aktualizováno 03. 05. 2023 Facebook icoE-mail ico