Tričko Mimoni i Pivoni

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Mimoni.

Originální jméno zní The Minions, v českém překladu Mimoni a ve veselém pojetí české lidové tvořivosti pak Pivoni. Také jsi neodolal a musel sis koupit triko s postavičkou nějakého toho šíleně vyhlížejícího žlutého Mimona? V této kolekci pár povedených triček s motivem Mimoni určitě najdeš. A nejde vždy jen o obrázek, na kterém je jen tak obyčejný Mimoň, ale mnoho originálních triček je trefná a povedená parodie na Mimony.

Barvy triček Mimoni i Pivoni

Můžeš si vybrat tričko bílé, černé, červené, ostatní, zelené, zlaté nebo žluté barvy.

Bílé

Černé

Červené

Zelené

Zlaté

Žluté

Ostatní

Mimoni?

Komedie Mimoni je americký animám... - snad o tajemných žlutých obyvatelích jednoho českého městečka. Ano, ze severních Čech, z města Mimoň Mimoni dobili celý svět animovaného filmu pro děti i dospělé a za to jim patří vytesané pomníky slávy v podobě potisků na tričkách, mikinách, čepicích a dalším oblečení a reklamních a propagačních předmětech. Tričko s Mimoněm nebo Pivoněm do každé správné české rodiny! poručil v dávných dobách zlý čaroděj Gru ve strašidelné komedii Já, padouch, ve které se Mimoni dočkali svých prvních filmových rolí. A toto zvolání platí i dnes, ale z jiného důvodu: zlo bylo poraženo, ale trička s Mimony jsou prostě roztomilá.

[view:hledat=block_5=mimoni minions mimoň pivoni mimonštiny minion´s]

Hlavní hrdinové Kevin, věčně hladový Stuart a bázlivý Bob na své pouti za svým pánem hledají smysl života a nachází ho... v pivu? Možná. Možná u nás. Ale možná také v jiném klenotu jiné země, třeba v nějakých korunovačních cinkrlátkách. Kdo tento kreslený film ještě neviděl, ať se podívá sám, nebudu prozrazovat děj. A kdo Mimony už zhlédnul, určitě ví, o čem tady ve svém triku s obrázkem žlutého Mimona po Mimonsku (tedy poněkud méně srozumitelně) povídám.

Mimoni i Pivoni pro ženy i pro muže

Dámské

Dětské

Pánské

Výrobci a značky triček Mimoni i Pivoni

T-Shock

Ostatní

Další věci s motivem Mimoni i Pivoni

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: mikiny, ostatní a tašky.

Mikiny

Tašky

Ostatní

Jakub Dokoupil | 06. 10. 2015, aktualizováno: 31. 12. 2019

Štítky:

Tričko Mimoni i Pivoni
Tričko Mimoni i Pivoni

Další články