Tričko Batman

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Batman
Jakub Dokoupil | 25. 06. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:40

Originální licencovaná trička Batman s logem netopýra na prsou jsou evergreenem všech šatníků opravdovou nerdů. Batman je základní kámen v mozaice celého tech a cyber světa a je pravým opakem všech asociálních, příliš vychrtlých nebo naopak neskutečně obézních nerdů. Proto nerdi Batmana milují, chtějí být jako on.

Barvy triček s motivem Batman

Můžeš si vybrat tričko černé, bílé, šedé, zelené, modré, červené, stříbrné nebo zlaté barvy.

Černé

Bílé

Šedé

Ostatní

Tričko Batman a nerd

Je tedy zřejmé, že kdo nemá tričko s Batmanem, s logem Batmana nebo nějakým jiným batmaním motivem, nemá právo patřit do oné vyvolené subkultury nerdů, ve které komiksoví hrdinové nejsou jen pohádkovými postavami, ale jsou skuteční, jsou tajným sdělením, poselstvím, jsou posláním. Triko se znakem nebo nápisem Batman je pro přesvědčeného nerda jako odznak cti. Řekni mu, že v tom Batman tričku vypadá jako malé děcko a – a přinejmenším se rozbulí... řekni mu, že z něho to Batman triko dělá svalnatého hrdinu a – a už ho ze sebe nikdy nesvleče...

Oficiální kolekce triček Batman

Oficiální kolekce triček Batman patří pod křídla DC Comics, tedy společnosti, která produkuje trika, mikiny, čepice a další oblečení a reklamní a fanouškovské předměty i pro další superhrdiny jako je Superman, Flash nebo Green Lantern.

Koupit se dá pánské, dámské i dětské triko s motivem Batmana v několika barevných provedeních: černá, žlutá, bílá. V kolekci jsou např. trika s těmito motivy:

  • Batman Dark Knight Rises s potiskem, který svítí ve tmě
  • Batman Simple
  • Batman White Logo
  • Batman Hush pencil
  • Batman distressed

Logo Batman

Taky ti to oválné batmanovo logo připomíná dokořán otevřenou pusu, ze které nahoře ční dva zuby s příliš velkou mezerou a dole podivně zahleněné mandle? Jako malému mi dost dlouho trvalo než jsem v tom objevil toho netopýra. Asi jsem holt nikdy nebyl ten správný nerd...

Batman triko pro ženy i pro muže

Pánské

Dámské

Dětské

Výrobci a značky triček Batman

Batman

Belabel

Bezvatriko

Ostatní

Další věci s batmaním motivem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: mikiny, tílka, kšiltovky, kalhotky, trenýrky, polštáře, hrnky, batohy, body, čepice, osušky, kraťasy, pyžama, legíny, podprsenky, tašky a šály.

Mikiny

Tílka

Ostatní