Tričko s kravatou

Trička s motivem nebo obrázkem kravaty či motýlka
Jakub Dokoupil | 19. 01. 2015, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:54

Jak jde dohromady tričko s kravatou, motýlkem nebo rovnou celým společenským oblekem? Za normálních okolností je to taková hajdalácká kombinace křupana z vidlákova, ale existují příležitosti a společenské události, kdy naopak tričko s kravatou můžou působit jako naprosto dokonalý tandem. Samozřejmě jde o společenské akce, které jsou takříkajíc méně společenské, neoficiální, parodické a sarkastické, třeba silvestrovská párty, maturitní ožíračka nebo kamarádovy kulatiny ve čtvrté cenové.

Jenže taková kravata může být zrovna na takových podobných nezřízených večírcích poměrně nebezpečnou věcí, poněvadž po nějakém tom pivu při čurání koleček na hladinu ucpaného pisoáru si člověk může kravatu omylem zavřít do poklopce – a kravatou zadřený poklopec, to bych nepřál ani svému největšímu nepříteli. Naštěstí ale chytří a zkušení večírkovští harcovníci vymysleli trička s potiskem kravaty, takže kravata nečouhá, neodstává, nevlaje – a nelze ji proto ani někam omylem strčit nebo někde zapomenout...

Vedle triček, na kterých je potisk kravaty, existují také trička s obrázkem společenského motýlku nebo triko co na první pohled vypadá jako pravé a nefalšované pánské sako nebo frak a takový nějaký společenský oblek.

Barvy triček s kravatou

Můžeš si vybrat tričko bílé, zelené, červené, modré nebo černé barvy.

Bílé

Zelené

Ostatní

Triko s kravatou spíše pro muže

Pánské

Dámské

Výrobci a značky triček

Belabel

T-Shock

Bezvatriko

Další věci s kravatou

Podívej se na malou ukázku věcí s kravatou nebo motýlkem: kravaty.

Kravaty