Trička na narozeniny

Tričko není úplně slavnostní kus oblečení. Ale narozeninové triko, to je úplně jiná kategorie. To na narozeninovou oslavu patří. A navíc vtipné tričko je super dárek k narozeninám.

NAROZENINOVÁ TRIČKA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Nejprve si vyber motiv na triko. Barvu trička a střih si zvolíš v následujícím kroku (platí pro většinu triček).

279 KčDo obchodu

Sob s potiskem plyšový medvěd bílá jednotná

Plyšový medvídek v bílém tričku určeném pro sublimační potisk. Je možné zakoupit i bez potisku. Výška hračky v sedě je 15 cm. Vhodný jako vtipný nebo romantický dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, nebo děti..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
299 KčDo obchodu

Medvídek velký s potiskem plyšový medvídek v bílém tričku jednotná jednotná

Plyšový medvídek v bílém tričku. Je možné zakoupit i bez potisku. Výška hračky v sedě je cca 20 cm. Vhodný jako vtipný nebo romantický dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera. Také jako reklamní předmět. Materiál: 100% polyester, plyš .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
349 KčDo obchodu

Tričko pro rybáře jestli berou? hovno

Vtipné tričko s potiskem pro rybáře s potiskem \"Jestli berou? Hovno\". Asi to zná každý rybář, otázka Jestli berou je tak trochu denní chleba. Triko s potiskem na zádech za vás vyřeší tyto všetečné otázky , prostě odpověď i otázka je jasně na triku.  Triko bude skvělé pro každého rybáře nejen k narozeninám. Tričko můžete mít v několika odstínech , vybírat můžete také z barevných variant potisků. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva potisku, napište nám na email  sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
349 KčDo obchodu

Tričko s potiskem eat sleep fortnite repeat

Další dětské tričko pro hráče oblíbené hry Fortnite. Tentokrát s potiskem EAT SLEEP FORTNITE REPEAT tak trochu vyjadřuje podstatu každého zapáleného hráče, zapáleného hráče Fortnite. Triko pro pravého hráče a Geeky si zamilujete. Udělá radost k narozeninám a Vánocům. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email  sem V případě že máte nápad na úpravu potisku, nebo chcete k motivu cokoliv dotisknout, nebojte se nám také ozvat.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
349 KčDo obchodu

Tričko tep cestovatele - skvělý dárek pro turisty

Hledáš cestovatelské tričko s potiskem ? Co takhle motiv na triku \"Tep cestovatele\"? Triko bude skvělý dárek pro každého turistu, horala, trampa nebo kohokoliv, kdo si žije život dobrodruha. Tričko bude skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům. Triko je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
359 KčDo obchodu

Tričko s potiskem moje auto

Pro kluky, kteří si chtějí vybarvit podle své budoucí auto podle svých barev a představ. Šikovný a tvořivý dárek k narozeninám, ke svátku či na Vánoce. Může se pochlubit svým výtvorem kamarádům.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
359 KčDo obchodu

Tričko s potiskem lev pro děti

Lev pro děti - kreslený. Pro kluky a holky, co rádi chodí do ZOO a milují dobrodružství. Dárek k narozeninám a ke dni dětí MDD. .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
359 KčDo obchodu

Tričko s potiskem zajíček modrý se jménem

Zajíček pro děti modrý - kreslený. Pro kluky a holky, kteří milují Králíčka. Dětské tričko jako dárek k svátku, narozeninám či k Mezinárodnímu dni dětí. Motiv lze dát na mikinu, dětské body, tašku či polštářek. Dopište či upravte si sami text.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
359 KčDo obchodu

Triko pro rybáře tep / ekg rybáře s dopravou jen za 46 kč

Tep rybáře je novinkou v naší nabídce. Tričko, které je jasným symbolem toho, kam vás vaše srdce táhne. Pokud se cítíte nejlépe u vody s rybářským prutem, a celý den v práci myslíte jen na to, až vyrazíte rybařit, tohle tričko s rybářským potiskem je určeno přesně pro vás! Triko bude také skvělý dárek pro rybáře k Vánocům nebo narozeninám . Tričko můžete mít v několika atraktivních odstínech, vybírat můžete také z barevných variant potisků. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
359 KčDo obchodu

Tričko s potiskem maminčin vesmír

Každé dítě je pro svoji maminku celým vesmírem a s tímhle tričkem to uvidí každý. Krásný dárek k narozeninám, k Vánocům nebo prostě jen tak pro radost! Maminky si můžou pořídit tričko se stejným astronautem (bez textu) a mít tak párové tričko se svým mrňouskem! Styl i barvu si vyberte sami. Instagram - @bleshka.cz.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
369 KčDo obchodu

Tričko zrození legendy - ideální narozeninový dárek

ROK, MĚSÍC A ZNAMENÍ PROSÍM NAPIŠTE DO POZNÁMKY Dětské triko zrození legendy bude ideální dárek k narozeninám!  Tričko s vtipným motivem k narozeninám je originálním připomenutím, že legendy jsou narozeny NO A TO UŽ ZÁLEŽÍ NA VÁS. :) Napište nám do poznámky datum, tedy den, měsíc a rok narození oslavence a my vám motiv rádi upravíme na míru. Triko má také vždy originální znamení zvěrokruhu podle měsíce narození! Dětské tričko Zrození legendy jistě potěší každého oslavence. S tímhle trikem s potiskem a rokem narození rozhodně neuděláte krok vedle. Nelíbí se vám tohle tričko s ročníkem oslavence? Napište nám na email vaše přání a my vám rádi vyrobíme tričko s vlastním potiskem na míru. Tričko legenda a mikinu legendy vám připravíme rádi také do dárkového balení. Dětská trička legendy vyrábíme s libovolným rokem narození a měsícem - leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email  sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Hasičské triko s potiskem nejlepší hasičská holka

Každý hasič potřebuje holku, která se jen tak něčeho nelekne. Pokud jednu takovou máte doma a náhodou je to ta \"Nejlepší hasičská holka\", tohle triko je přesně dělané přesně pro ni! Tričko s potiskem \"Nejlepší hasičská holka\" bude skvělé jako dárek k narozeninám nebo Vánocům. Na triko vám můžete dotisknout také jméno na přání. Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme. 
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko milovníky knížek a četby

Tričko s potiskem tepu a knihy bude skvělý dárek pro všechny náruživé čtenáře . Obdarujte jím maminku nebo babičku a úspěch bude zaručen. Tričko bude skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům.  Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v pěti barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko tep hokejisty - ideální dárek pro hokejistu

Máte doma hokejistu a hledáte vkusné tričko s originálním potiskem? Co takhle motiv Tep hokejisty ? Triko s minimalistickým potiskem bude skvělý dárek pro každého hokejistu . Udělá radost k narozeninám nebo Vánocům, nebo prostě jen tak. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno nebo věk, stačí napsat. Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem dost drsnej jednorožec

Máš rád jednorožce, ale nelíbí se ti navonění růžoví duhovci? Tenhle jednorožec je pěkně drsnej a nedá si nic líbít. Super dárek pro všechny drsný milovníky bojových umění a jednorožců třeba k Vánocům, narozeninám nebo prostě jen tak pro radost. Styl i barvu trička si zvolte sami..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem nějak stárneš kámo !

Kreslený vtip s dvěma okurkama. Jedna mladá \"cool\" a druhá starší \"seschlá\" s textem \"Nějak stárneš kámo!\" Vhodné jako vtipný dárek pro kamaráda k narozeninám.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko pro kuchaře s imitaci rondonu

Neobejde se bez pracovního ani v \"civilu\"? Jo takhle nějak se prostě pozná správný kuchař . Tohle triko s potiskem je určeno jak jinak než pro kuchaře. Na tričku je kuchařský rondon, takže triko budevypadat hóoooodně autenticky. Tričko tak bude skvělý dárek nejen k narozeninám nebo Vánocům pro každého kuchaře. Triko je k dostání ve několika barevných variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email sem Tento vtipný potisk Ti můžeme také vytisknout na záda.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko evoluce motorkáře - bikers evolution

Mezi triky pro motorkáře nesmí chybět klasika - potisk \"Evoluce motorkáře\" Prostě výboj od kočárku, koloběžky, kola, skútru až po motorku. Triko je k dispozici jak ve variantě s cross motorkou tak silniční, stačí napsat do poznámky a podle toho natiskneme. Tričko bude hezký dárek k narozeninám nebo Vánocům pro každého motorkáře. Potisk je minimalistický a decentní, proto se bude hodit také na běžné nošení. Triko k dostání jak ve variantě s cross motorkou tak silniční, napiš nám do poznámky prosím. Triko je k dostání v několika barevných variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko pro programátory this is my coding tshirt

Triko pro programátory This is my Coding Tshirt patří k nutné výbavě každého programátora. Triko je v dvoubarevném potisku. Tričko s potiskem udělá radost každému programátorovi, a to nejen k narozeninám nebo Vánocům. Bude stylové na běžné nošení jen tak. Triko vám rádi upravíme na přání. Pokud jste si nevybrali z nabízených barev, napište na sem pro plný vzorník.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko k narozeninám limitovaná edice

Připište nám prosím v košíku nebo u produktu do poznámky věk, který budete chtít natisknout na triko Originální narozeninové tričko s potiskem \"LIMITOVANÁ EDICE\" a volitelným věkem. Udělejte radost oslavenci s nezapomenutelným tričkem. Triko udělá velkou parádu. Triko bude skvělé na tmavém melíru, ale vedle nešlápnete také s verzí na klasické černé. udělejte radost dědečkovi, tátovi nebo partnerovi tímto vtipným tričkem s potiskem.  Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email  sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem zrození legend 1970 bílý tisk

Tričko k padesátým narozeninám pro legendy zrozené v roce 1970. Bílý potisk na tmavý textil.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem babička s velkým b

Tričko k narozeninám pro tu nejlepší babičku. Babička s velkým B, je prostě jenom jedna..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem zrození legend 1980 černý tisk

Tričko ke čtyřicátým narozeninám pro legendy zrozené v roce 1980. Černý potisk na světlý textil..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.

Roky plynou jako voda, další narozeniny tlučou na dveře. Narozeniny. Už zase. Kolikáté už? Jsi starý jako Metuzalém... Tvůj ročník pochází z minulého století, tisíciletí? U příležitosti tohoto významného jubilea je potřeba si z nezadržitelně narůstajícího věku tvého (nebo tvého kamaráda) udělat pořádnou srandu: pořiď si vtipné narozeninové triko, kterým každému škarohlídovi vytřeš zrak dříve, než on si z tebe a tvého stáří začne dělat legraci.

Další věci s motivem narozenin

Podívej se na malou ukázku věcí s motivy na narozeniny, oslavy narozenin a vůbec pro staré lidi.

HRNKY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

199 KčDo obchodu

Hrnek velký s potiskem kb hrnek 3 dcl bílý bílá základní

Porcelán Bílý keramický 3 decilitrový hrnek s kvalitním potiskem. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
208 KčDo obchodu

Hrnek malý bílý s potiskem keramický hrnek - i love squirt bílá základní

Bílý keramický hrnek o objemu 250 ml. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět. Materiál: keramika.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
209 KčDo obchodu

Hrnek malý bílý s potiskem hrneček 50 bílá základní

Originální dárek k narozeninám...
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
218 KčDo obchodu

Hrnek malý barevný s potiskem lev hrnek černá základní

Hrnek ve znamení zvěrokruhu lva. Znáte ve svém okolí někoho takového, věnujte mu dárek k narozeninám či svátku.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
218 KčDo obchodu

Hrnek malý barevný s potiskem pěkně vypečený padesátník černá základní

Hrnek k narozeninám pro pěkně vypečeného padesátníka.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
248 KčDo obchodu

Hrnek malý barevný s potiskem hrnek tfs nb černá základní

Černý keramický hrnek o objemu 250 ml. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou (panoramatická fotka kolem celého hrnku). Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět. Materiál: keramika.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
248 KčDo obchodu

Hrnek latté s potiskem hrnek latté love bílá základní

Hrnek latté Bílý keramický kónický hrnek o objemu 450 ml. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět. Materiál Porcelán .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
248 KčDo obchodu

Hrnek latté s potiskem hrnek latté dj bílá základní

Hrnek latté Bílý keramický kónický hrnek o objemu 450 ml. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět. Materiál Porcelán .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
248 KčDo obchodu

Hrnek srdce s potiskem narozeninový hrnek bílá základní

Hrníček s přáničkem k narozeninám.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
278 KčDo obchodu

Hrnek nerez s karabinou s potiskem kdo slivovicu pije .... stříbrná základní

Originální sklenička k narozeninám. .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
288 KčDo obchodu

Keramikáček velký s potiskem blanka straka 400 ml bílá jednotná

Bílý keramický hrnek o objemu 400 ml s velkým ouškem. Hrnek má vzhled plecháčku. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem, popř. jako reklamní předmět. Materiál: Keramika.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
338 KčDo obchodu

Hrnek magický s potiskem hrnek magic - staff bílá základní

Magický hrnek je černý, po zahřátí (např. kávou nebo čajem) zbělá, a objeví se Vámi navržený potisk. V tvořiči proto navrhujete na bílý podklad. Lze potisknout levou i pravou stranu nebo obě strany najednou. Vhodný jako originální dárek k narozeninám či k Vánocům, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.

MIKINY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

589 KčDo obchodu

Mikina s potiskem kostry - ideální dárek k narozeninám

Tahle vtipná mikina s potiskem kostry udělá radost každému rošťákovi a rošťačce! Potisk je vyveden na hrudi. Proste kostra na mikině je obrovsky cool! Mikina je k dostání v několika barevných variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem .
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
589 KčDo obchodu

Mikina s potiskem eat sleep fortnite repeat

Další dětská mikina pro hráče oblíbené hry Fortnite. Tentokrát s potiskem EAT SLEEP FORTNITE REPEAT tak trochu vyjadřuje podstatu každého zapáleného hráče, zapáleného hráče Fortnite. Tuhle Mikinu pro pravé hráče a Geeky si zamilujete. Udělá radost k narozeninám a Vánocům. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva mikiny a potisku, napište nám na email  sem V případě že máte nápad na úpravu potisku, nebo chcete k motivu cokoliv dotisknout, nebojte se nám také ozvat.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
589 KčDo obchodu

Mikina deadpool - ideální dárek k narozeninám

Kdo by neznal oblíbeného komiksového hrdinu Deadpoola . Těžko by jste hledali jemu podobného. Než se stal Deadpoolem, byl Wade Wilson člen speciálních jednotek. Po diagnóze pokročilého stádia rakoviny se podrobil experimentální léčbě, která ho nejen vyléčila, ale také mu přinesla jedinečnou schopnost samouzdravování. Jenže ejhle, po léčbě mu nezůstala jeho sexy tvář, ale naopak. Přijal pak více než ochotně alter ego Deadpool. Nyní můžete mít tohoto komiksového hrdinu na své m ikině  Deadpool.  Mikinu Deadpool můžete mít ve dvou variantách, bílé a červené.  Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva mikiny a potisku, napište nám na email  sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina pro řidiče kamionu / kamioňáky - táta kamioňák

Mikina pro řidiče kamionů , zvláště pro řidiče kamionů tatínky. Mikina s potiskem Jsem táta kamioňák, něco jako normální táta, ale víc COOL! Triko udělá radost k narozeninám nebo Vánocům nejednomu opravdu COOL řidiči kamionu! Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě  mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme. 
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé všude kam chtějí

Tak jak je to tedy? Mají rádi chlapi hodné holky nebo zlobivé? No každopádně je pravda, že ty hodné se dostanou do nebe a ty zlobivé... NO PŘECE VŠUDE KAM CHTĚJÍ!  Tahle mikina s potiskem bude skvělé pro všechny hodné i zlobivé holky. Darovat jej můžete k narozeninám nebo na Vánoce, nebo prostě tak pro radost! Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina eat sleep fortnite repeat

Další pánská mikina pro hráče oblíbené hry Fortnite. Tentokrát s potiskem  EAT SLEEP FORTNITE REPEAT  tak trochu vyjadřuje podstatu každého zapáleného hráče, zapáleného hráče Fortnite. Tuhle Mikinu pro pravé hráče a Geeky si zamilujete. Udělá radost k narozeninám a Vánocům. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva mikiny a potisku, napište nám na email sem V případě že máte nápad na úpravu potisku, nebo chcete k motivu cokoliv dotisknout, nebojte se nám také ozvat.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina s potiskem just do it tomorrow - parodie na triko nike

Co můžeš udělat zítra, nedělej dnes. Tak přesně tady u toho rčení jsem se inspirovali při výrobě našeho motivu na mikinu. Vtipný potisk parodující značku NIKE si oblíbíte, zejména pokud vám šéf v práci naloží. Mikina s potiskem bude skvělá jako dárek k Vánocům nebo narozeninám , stejně jako na běžné nošení. Na našem eshopu můžete standardně mikinu koupit v několika barvách s různou barvou potisku.  Jestliže toužíte po jiné kombinaci , barvě nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email  sem  a my vám rádi vyhovíme.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina s potiskem pumba - originální dárek k narozeninám

Kdo by neznal toto dobrosrdečné divoké prase z pohádky Lví král? U nás jej dostaneš na mikině s potiskem parodujícím značku Puma. Udělej si radost nebo daruj  originální mikinu s potiskem k narozeninám nebo Vánocům.
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Retro mikina s českým lvem na srdci - vlastenecká mikina

Mikina pro všechny pravé vlastence. Mikinu s potiskem Českého lva na prsou si zamilujete a budete hrdě nosit. Mikina bude skvělá v červené variantě, na které bílý lev skvěle vynikne, vedle nešlápnete ani s ostatními barvami. Tahle vlastenecká mikina udělá velký kus parády a bude skvělým dárkem nejen k narozeninám. Tato varianta má lva na levé straně na srdci.  Verze pro všechny, kteří nejsou příznivci velkých potisků. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva mikiny a potisku , napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina pro rybáře tep / ekg rybáře s dopravou jen za 46 kč

Mikina Tep rybáře je novinkou v naší nabídce. Mikina, která je jasným symbolem toho, kam vás vaše srdce táhne. Pokud se cítíte nejlépe u vody s rybářským prutem, a celý den v práci myslíte jen na to, až vyrazíte rybařit, tahle mikina s rybářským potiskem je určena přesně pro vás! Mikina bude také skvělý dárek pro rybáře k Vánocům nebo narozeninám . Mikinu můžete mít v několika atraktivních odstínech, vybírat můžete také z barevných variant potisků. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Originální mikina nejen pro rybáře - mám to na háku

Rybáři jsou velcí pohodáři, jen tak něco je nerozhází. Mají nevyčerpatelnou trpělivost, skoro by se dalo říci, že mají vše na háku! Pokud jsi taky velký pohodář a navíc miluješ rybaření, nenech si utéct toto vtipnou mikinu s potiskem pro rybáře  Mám to na háku . Mikinu ocení nejen rybáři. Bude skvělé jako dárek k narozeninám nebo na Vánoce. Mikinu můžete mít v několika atraktivních odstínech, vybírat můžete také z barevných variant potisků. Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
699 KčDo obchodu

Mikina bez kapuce unisex s potiskem legends are born in..

..doplňte měsíc narození legendy. Mikina k narozeninám, nebo jako originální dárek..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
699 KčDo obchodu

Mikina nikdy neser rybáře - skvělý dárek pro rybáře

Pánská mikina pro rybáře s originálním potiskem Nikdy neser rybáře, protože zná zátoky, ve kterých tě nikdo nikdy nenajde. Mikina bude skvělé jako dárek k narozeninám nebo Vánocům, nebo si prostě udělejte radost jen tak. Potisk bude skvělý na přírodních military nebo army variantách. Vedle nešlápnete také s klasickou černou nebo bílou barvou. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
749 KčDo obchodu

Pánská mikina s kapucí s potiskem legends are born in..

..doplňte měsíc narození legendy. Mikina k narozeninám, nebo jako originální dárek..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
899 KčDo obchodu

Mikina mistr yoda a groot - ideální pro každú fanynku

Mikina s potiskem Mistra Youda a Groota bude skvělá pro každú  fanynku Marvelovek.  Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělé jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
899 KčDo obchodu

Mikina deadpool a groot - super dárek

Mikina s potiskem Deadpool a Groot bude skvělá pro každého,kdo má rád Marvelovky.   Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělá jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
899 KčDo obchodu

Pánska mikina mistr yoda a groot - ideální pro každého fanouška

Mikina s potiskem Mistra  Yoda a Groota bude skvělé pro každého fanouška Marvelovek.  Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělé jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
899 KčDo obchodu

Mikina batman a groot - ideální pro každého fanouška

Mikina s potiskem Batman a Groot bude skvělé pro každú fanynku Marvelovek.  Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělé jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
899 KčDo obchodu

Pánska mikina batman a groot - ideální pro každého fanouška

Mikina s potiskem Batman a Groot bude skvělé pro každého fanouška Marvelovek.  Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělé jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
899 KčDo obchodu

Pánska mikina deadpool a groot - super dárek

Mikina s potiskem Deadpool a Groot bude skvělá pro každého,kdo má rád Marvelovky.   Mezi oblíbená  Marvel mikiny jistě svou nápaditostí zapadne. Mikina bude skvělá jako dárek k Vánocům i narozeninám. Mikina je k dostání v několika variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu mikiny nebo potisku, napište nám na email sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.
1478 KčDo obchodu

Mikina s motivem i love paragliding

Další mikina s kapucí z edice Paragliding. Jednoduchý, ale vkusný motiv \"I Love Paragliding\" se dvěma padáčkáři udělá radost každému příznivci Paraglidingu. Pokud je tento sport i Vaše vášeň, tuhle mikinu s potiskem prostě musíte mít. Mikina bude také  skvělá jako dárek k narozeninám nebo Vánocům.  Na mikinu ti také rádi dotiskneme libovolné přání, nebo se nám napsat na email  sem
Značka/výrobce: Bezvatriko.
Prodává: Bezvatriko.

POLŠTÁŘE

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

339 KčDo obchodu

Polštář saténový s potiskem polštář tux - velký bílá jednotná

Luxusní polštář s potahem Exclusive ve velikosti 38 x 38 cm. Vhodný jako originální dárek k narozeninám, či jiné příležitosti, pro partnera, rodiče nebo prarodiče.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
339 KčDo obchodu

Polštář saténový s potiskem saténový polštář - i love squirt bílá jednotná

Luxusní polštář s potahem Exclusive ve velikosti 38 x 38 cm. Je možné jej plnobarevně potisknout z obou stran. Vhodný jako originální dárek k narozeninám, či jiné příležitosti, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
339 KčDo obchodu

Polštář saténový s potiskem polštářek miluji tě, mami bílá jednotná

Polštářek jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům, pro vaší nejblížší bytost jako je máma.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
469 KčDo obchodu

Polštář s potiskem polštář průhledné srdce světle modrá jednotná

Polštář průhledné srdce Bavlněný plátěný polštář s potahem v různých barvách. Je možné jej plnobarevně potisknout z obou stran. Vhodný jako originální dárek k narozeninám, či jiné příležitosti, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem. Povlak má zapínaní na zip, takže se dá jednoduše sundat a prát v pračce na 40°C. Materiál 100 % bavlna Plátno Canvas, 220 g m2.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
469 KčDo obchodu

Polštář s potiskem sladké sny polštář světle modrá jednotná

Polštář Bavlněný plátěný polštář s potahem v různých barvách. Je možné jej plnobarevně potisknout z obou stran. Vhodný jako originální dárek k narozeninám, či jiné příležitosti, pro partnera, rodiče nebo prarodiče, například s fotkou a vzkazem. Povlak má zapínaní na zip, takže se dá jednoduše sundat a prát v pračce na 40°C. Materiál 100 % bavlna Plátno Canvas, 220 g m2.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.

OSTATNÍ

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

39 KčDo obchodu

Dárková taška s potiskem dárková taška modrá­ 20x10x28 cm

Dárková taška se stříbrným potiskem loga T-shock, vhodná jako obal na tričko, které chcete věnovat k narozeninám nebo pod stromeček. Pevná modrá papírová taška s krouceným uchem o rozměru 20x10x28 cm. Vrchní část zahnutá dovnitř kryje lepení ucha, taška tím působí elegantněji. .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
39 KčDo obchodu

Přáníčko s potiskem k narozeninám bílá jednotná

Originální narozeninové přání, které můžete poslat oslavenci společně s tričkem, hrníčkem nebo polštářem. Stačí přepsat jméno přes tlačítko \"Upravit text\".
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
59 KčDo obchodu

Přáníčko s potiskem přáníčko k narozeninám pro maminku bílá jednotná

Přáníčko k narozeninám pro maminku.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
200 KčDo obchodu

Tanga string s potiskem heart love

POZOR! JEDNÁ SE O VÝPRODEJ, POKUD JIŽ NENÍ PRODUKT SKLADEM, NENÍ MOŽNÉ JEJ DODAT. Elegantní dámská šňůrková tanga. Pod oblečením téměř neviditelná. Saténový lem s dvojitým stehem. Dokonale padnou každé postavě a díky vyšší gramáži (220g m2) zajišťují příjemné nošení. Speciální předsrážená úprava. Ideální jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jiným příležitostem.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
550 KčDo obchodu

Zástěra s potiskem zástěra 70 let navy uni

Zástěra k 70 narozeninám pro super mámu a babičku. S textem: Naší rodině se dobře daří, babička totiž ráda vaří. Zdravá a chutná jídla připravuje, pro děti své a vnoučata, stále tu je..
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
649 KčDo obchodu

Zástěra s potiskem legenda mezi ženami růžová uni

Pro každou jubilejní, legendární kuchařku k narozeninám? Skvělý dárek pro kamarádku, sestru nebo mámu! Stačí přepsat věk a rok narození přes tlačítko \"Upravit text\". .
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
12. 11. 2020, aktualizovano 07. 05. 2021 Facebook ico E-mail ico