Tričko Looney tunes

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem z kresleného seriálu Looney tunes.

Tričko s obrázkem Bugs Bunny, Tweety, Daffy, tasmánský čert Taz a další? Ptáček Tweety, kačer Daffy Duck, králík Bugs Bunny, prasátko Porky a pochopitelně především tasmánský čert Taz. Legendární animované postavičky na originálních tričkách z klasické série animáků Looney tunes.

Zlatá éra amerického animovaného krátkého filmu a s ní i nejslavnější role postaviček z těchto triček probíhala mezi léty 1930 až 1969. Bugs Bunny, Tweety a kačer Dufy v kinech doslova zářily ve své vrcholné formě a už tenkrát bylo možné koupit spousty reklamních a propagačních předmětů s motivy těchto kreslených hrdinů. Určitě byla k dostání i trička, mikiny a další oblečení; a to nejen pro děti, ale také pro dospělé. Jenže takové tričko a obleční se daly koupit jen na Západě. U nás, v tehdejší ČSSR potisk na trikách prakticky neexistoval, a kdyby jo, tak by na trikách rozhodně nebyl obrázek kresleného tasmánského čerta Taze, roztomilého žlutého kanárka Tweetyho nebo vychytralého králíka Bugs Bunnyho, ale nějaký nudný budovatelský motiv. Takže právě teď je ta nejlepší možnost a příležitost si originální tričko s těmito animovanými a komiksovými postavičkami koupit. Licencovaná trička Looney Tunes s motivy z této kolekce koupíte v oficiálním českém e-shopu.

Tasmánského čertíka Tassie čili Taze (alias zoologicky správně ďábel medvědovitý) všichni znají z animovaného seriálu Taz-mánie (Taz-mania). Spolu s dalšími kreslenými postavičkami jako je právě Bugs Bunny nebo Dufy jsou součásní novodobé animované série s názvem The Looney Tunes Show.

Další věci s motivem Looney tunes

Podívej se na malou ukázku věcí s motivem postaviček z Looney tunes:

25. 08. 2015, aktualizováno 12. 09. 2023 Facebook icoE-mail ico
Štítky: