Tričko s potiskem

Potisk na tričku – obrázky, nápisy
Jakub Dokoupil | 23. 06. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:57

Tričko může být elegantní, hezké, stylové, nápadité, nudné, zábavné... nebo prostě s potiskem, což je většinou trefa do černého, alespoň u mužů. Ženy to ale mívají složitější, ostatně jako tolik dalších věcí. Dámské triko s potiskem se totiž musí srovnat s tou obrovskou konkurenci dámských triček a tílek nejrůznějších stylů a pro nejrůznější příležitosti, kterým se souhrnně říká dámský módní top. Nic si nenalhávejme: Trička s potiskem nepatří mezi vrcholná veledíla věhlasných módních návrhářů, kteří k běžným smrtelnícím vzhlížejí z módních mol. Také proto si dívky posedlé módou a ženy s dobrým vkusem vždy dvakrát promyslí, kdy na sebe vzít a kdy naopak nebrat to pohodlné triko, na kterém je ten super jedinečný originální potisk – ve kterém budu vypadat uhrančivě, ale taky dost možná nepatřičně. Podle místa a okolností.

Bílé tričko s potiskem a ostatní barvy

Bílé triko a na něm potisk: obrázek, nápis, cokoliv - základ šatníku každého člověka od dětských let, přes léta školní, dorostenecká až po dospělost. Bílé tričko s potiskem nosívají lidi celý svůj život. Ze starších lidí taková trička udělají lidi na pohled mladší, zvlášť když jsme zvyklí je vídat v „elegantních“ silonových polokošilích z osmdesátých let; mladým lidem potisk na tričku dotváří jejich image. Ukaž mi, co nosíš na tričku, a já budu vědět, co jsi zač. Možností, co mít na triku, jsou mraky: vtipné nápisy a obrázky, stylové psychedelické vzory, přírodní motivy a fotorealistické obrázky zvířat a krajiny, symboly, loga, značky, číslice... sítotisk nebo jiná technika tisku na textil dnes už zvládne úplné divy.

Ale ne jen na bílá trika se hodí potisk. Můžeš si vybrat také tričko bílé, modré, černé, zelené, šedé, červené, růžové, žluté, fialové, zlaté, hnědé, oranžové, béžové, stříbrné nebo tyrkysové barvy.

Bílé

Modré

Černé

Zelené

Šedé

Červené

Růžové

Žluté

Fialové

Zlaté

Hnědé

Oranžové

Béžové

Ostatní

Proč si koupit tričko s potiskem

Protože větší klasika mezi tričky neexistuje.

Trošičku problematičtější to ovšem může být u triček pro ženy. Asi žádná dáma nechce nosil pouze a bezvýhradně jen trička s vtipnými obrázky nebo dvojsmyslnými nápisy. Ne že by ženy neoplývaly dostatečným (či dostatečně maskulinním) smyslem pro humor, ale - jak jsem už napsal - ženy to mají prostě složitější. Žena chce být totiž především krásná; zajímavá a krásná. A co bychom si nalhávali: vytahané tričko s půllitrem piva může, ale rozhodně také nemusí patřit mezi ta nej sexy trička. Ale může; záleží na okolnostech. Potisk na tričku je totiž jen metoda (např. sítotisk), jakou tričku dodat styl. Co je samotným potiskem ztvárněno, jaký motiv nebo vzor, je už jiná věc. Nabídka potištěných triček pro ženy je více než bohatá a různorodá, triko s vhodným potiskem se dá najít snad pro každou „okolnost“, příležitost. Potiskem může být zpracován motiv humorný, imaginární, romantický, ikonický, abstraktní, sportovní a čertvíještějaký. Když se řekne potisk na tričku pro ženy, může to být cokoliv od vtipného nápisu až po abstraktní obrázek.

Dámské tričko s vtipným potiskem se příliš nehodí do divadla nebo na pracovní schůzku, ale je naprosto nepřekonatelné na odvázaném firemním večírku, letní grilovačce, sportovních a volnočasových aktivitách, dovolené, při blbnutí v přírodě, spontánní ožíračce, chození se smetím nebo do školy, do zaměstnání, zkrátka všude tam, kde je móda ve znamení např. urban stylu... naštěstí výběr dámských triček s potiskem je vesmírně nekonečný a různorodý. Obecně platí, že dámský outfit si v běžném každodenním životě s potiskem na tričku zpravidla dobře rozumí, je příjemným oživením oblečení a celkového vzhledu a nepřehlédnutelným způsobem dotváří nebo rovnou vytváří image ženy.

Trika s obrázkem

Trička s nápisem

Triko s potiskem pro ženy i pro muže

Pánské

Dámské

Dětské

Unisex

Dívčí

Chlapecké

Výrobci a značky triček

T-Shock

Bezvatriko

Bastard

Belabel

Desigual

Mark Formelle

Zoot

Calvin Klein

Tommy Hilfiger

Converse

4F

Differenta Design

Scotch & Soda

Trikátor

Superman

The Simpsons

Craft

Cotonella

Ostatní

Další věci s motivem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: mikiny, tílka, odznáčky, tašky, body, polštáře, hrnky, zástěry, boxerky, tanga, kalhotky, šaty, podprsenky, osušky, brandáky, tenisky, šály, tepláky, plavky, bundy, žabky, láhev, kravaty, kraťasy, klobouky, ponožky, kšiltovky, kabelky, pantofle, batohy, mokasíny, trenýrky, pyžama, peněženky, svetry, kšandy, náramky, klíčenky, sukně, saka, šátky, psaníčka, kotníčkové tenisky a bačkory.

Mikiny

Tílka

Odznáčky

Tašky

Body

Polštáře

Hrnky

Zástěry

Boxerky

Tanga

Kalhotky

Šaty

Podprsenky

Osušky

Brandáky

Tenisky

Šály

Tepláky

Plavky

Bundy

Žabky

Láhev

Kravaty

Ostatní