Tričko s pandou

Trička s motivem nebo obrázkem pandy
Jakub Dokoupil | 04. 11. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:52

Jaké oblečení může být roztomilejší než tričko s pandou. Obrázek pandy na tričku nebo mikině každého hned rozněžní a při pomyšlení na to, že panda patří mezi ohrožená zvířata, která tak tak odolávají před vyhynutím, žádné oko nezůstane suché. Trička s pandou jsou jako bilboardy hlásající, že sakra je na tom světě něco špatně a přitom by ten svět mohl být tak krásný a roztomilý: pojďme s tím něco udělat!

Ano, panda je krásná, tlusťoučká a roztomilá. Panda je černobílý medvídek z Číny. Tedy panda veliká. Existuje totiž ještě i mnohem menší panda červená, ale ta - až také hezká - se takové popularitě a oblibě mezi dětmi, ženami a muži z Greenpeace netěší. Dříve se Pandě Veliké říkalo medvěd černobílý nebo medvěd bambusový, podle oblíbené pochoutky, kterou se panda živí. Koneckonců samotné slovo panda znamená „požírač bambusu“.

Barvy triček s obrázkem pandy

Můžeš si vybrat tričko modré, červené nebo zlaté barvy.

Různé

Riziko jménem panda na tričku

Ale ač je panda nádherné zvíře a na potiscích a na trikách se náramně vyjímá, žádná holka si nepřeje, aby se o ní říkalo, že vypadá jako panda. Vypasená, huňatá a zkrátka tlustá panda vypadá dobře v Zoo, ale na ulici a navíc narvaná v triku s pandím obrázkem obvykle nebudí úžas, ale posměch. I když já osobně mám i takové dívčí pandy docela rád – neboť mívají mnohem hezčí kamarádky než jsou ony sama; kamarádky, s kterými se skrze tu pandu dá docela pohodlně seznámit.

Triko s pandou pro ženy, muže i děti

Pánské

Dámské

Výrobci a značky pandích triček

Trikátor

Belabel

Ostatní

Další věci s motivem pandy

Podívej se na malou ukázku věcí s motivem pandy: tílka a osušky.