Přejít k hlavnímu obsahu

Sexy tričko

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem s lechtivou tematikou
Jakub Dokoupil | 13. 06. 2014, aktualizováno: 05. 12. 2018 - 16:57:42

Nejvíce sexy je tričko, pokud je svlečené, leží odhozené na podlaze a zbytečně nezakrývá krásné nahé tělo. Existují ale také trička, která můžeme nazvat třeba módními sexy tričky, a ta naopak tím, že nahé tělo zakrývají, mu dělají službu, neboť jej citlivě maskují a dělají z nej svůdnou podívanou: zahalí to, co zahaleno radši má zůstat, a zvýrazní vnady a přednosti, které je dobré ukázat. Pokud tedy chceš pro své okolí vypadat sexuálně přitažlivě a obáváš se, že se k tobě příroda nezachovala úplně nejštědřeji, takové stylové sexy triko může do značné míry tvůj problém odstranit.

Barvy triček s lechtivým motivem

Můžeš si vybrat tričko červené, bílé, černé, šedé, modré, zelené, khaki, růžové nebo žluté barvy.

Červené

Bílé

Černé

Šedé

Ostatní

Tričko s hlubokým výstřihem a sexy volánky

Sexy trička vynikají většinou hlubokými výstřihy či krátkou délkou, pod níž zůstává poodhalený pupík. Patří sem také ta nejrůznější dámská tílečka a nátělníčičky, která visí na dívčích ramínkách jen na dvou takových nepatrných šňůrkách, ano, to jsou ta oblíbená holčičí tílka, která ze strany nechávají průzory, ve kterých zvídaví muži hledají, zda se tam někde náhodou právě nepase nestřežené kůzlátko nebo tak...

Další kategorií eroticky akcentovaných triček jsou takové ty něžné romantické vintage topy s volánky, které náramně dobře vypadají při mileneckých procházkách po rozpálené pláži, když nad hladinou oceánu zapadá slunce a milostným nastal hrátkám čas... 

Sexy trička s nápisem nebo obrázkem

Sexy trikem může být ovšem také jen takovéto obyčejné tričko, které má na sobě lechtivý nápis, sexuální hlášku, erotické vyznání nebo třeba sprostý obrázek. Někdy jde o trička humorná, jindy na nich bývá zcela vážně napsáno něco, čeho by si lidi na první pohled možná ani nevšimli, například, že jsi sexy. Třeba takové tričko s nápisem I'm sexy and I know it přece hovoří jasně a především hovoří za nás za všechny.

Každé triko může být sexy!

A konečně za sexy triko může být považován jakýkoliv dámský top, halenka, pánská trikokošile nebo úplně jiný kus oblečení, pokud je pro tebe dostatečně sexy a v prvé řadě pokud je ten svršek oblečený na přitažlivě vypadající osobě a pokud alespoň vzdáleně připomíná tričko, tzn. nosí se to na horní části těla, má to dvě roury na ruce, jednu díru na krk, dá se to v případě potřeby rychle vysvléct a odhodit na podlahu – což je mimochodem docela povedená definice trička, no ne? :) Takže sexy trika rychle na sebe a hlavně nebát se je zase rychle svléknout, odhodit na zem a mít na nich sex (nebo jiný zážitek, kvůli kterému se toužíš oblíkat svůdně).

Pro ženy i pro muže

Dámské

Pánské

Výrobci a značky triček se sexuálním podtextem

Bauinvest

T-Shock

Trikátor

Belabel

Only

Ostatní

Další věci se sexy motivem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: šaty, podprsenky, halenky, svetry, džíny, mikiny, sukně, tílka, body, ponožky, kalhoty, košile, sluneční brýle, lodičky, noční košilky, kalhotky, punčochy, tašky, náhrdelníky, saka, kabáty, tanga, legíny, plavky, pyžama, zástěry, kozačky, kabelky, náušnice, slipy, kraťasy, bundy, sandály, roláky, kotníčkové boty a overaly.

Šaty

Podprsenky

Halenky

Svetry

Džíny

Mikiny

Sukně

Tílka

Body

Ponožky

Kalhoty

Košile

Sluneční brýle

Lodičky

Noční košilky

Kalhotky

Ostatní

Sexy tričko
Sexy tričko
Líbí se ti některé triko?
Dej to na facebook