Trička Super Mario

Tričko s motivy té největší klasiky mezi arkádovými video hrami. Super Mario od Nintenda. Starý dobrý italský instalatér poskakuje na tvém novém retro triku.

TRIČKO SUPER MARIO

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy). Proklikem se dostaneš přímo na stránky prodejce (jeho e-shop), kde si to můžeš koupit.

Tričko T-Shock
359 Kč

Tričko s potiskem oblíbený mario

Tričko T-Shock
359 Kč

Tričko s potiskem tričko mario

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem super mario

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem player skater

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem top 1 balotelli

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem triko its me mario

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem mario

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem player head 1

Tričko T-Shock
449 Kč

Tričko s potiskem svatební super mario

Kdo by někdy nehrál na počítači nebo konzoli hru Super Mario?

Mno, možná se někdo takový najde. Nicméně věřím, že i ten, kdo si Maria nikdy nezapařil, tuto slavnou hru alespoň zná, slyšel o ní.

Takže jen pro pořádek: Super Mario je plošinová skákačka, respektive jde o sérii her, neboť první verze Super Maria vyšla pod názvem Super Mario Bros již v roce 1985. A jak již tento první název napovídá, nebude asi Mario jedinou postavou, která si ve hře zahraje. Ano, hlavními protagonisty jsou bratři (tedy ono bros v názvu, že…).

Konkrétně jde o dva bratry původem z Itálie. Jeden se jmenuje Mario a druhý Luigi. Jeden má červené tričko a červenou čepici, druhý zelené triko a zelenou kšiltovku. A oba mají modré kalhoty, slušivé lacláče, takové jaké nosí instalatéři. A ano, oba jsou profesí skutečně instalatéry. A tak jako každý instalatér na světě, tak pochopitelně i oni musí skákat v kouzelném světě plném hub (Mushroom Kingdom) z jedné plošiny na druhou, přeskakovat díry a prasklé potrubí a překonávat překážky, sbírat penízky a tak podobně. A to proto, že musí opravit rozbitý kohoutek, tedy vlastně ne, ani ucpaný záchod nemají za úkol opravit… nýbrž v této hře mají za cíl jen a pouze zachránit jakousi princeznu, kterou usurpuje jakási přerostlá želva.

Zní to krapet podivně? Možná, jenže hráči již řadu desetiletí tuto hru hrají a stále je to skvělá zábava, chci říct Super zábava. Což koneckonců potvrzuje také to nepředstavitelné množství různých klonů, tedy her na podobném principu, které vznikly na nejrůznějších platformách od starých dobrých osmibitových počítačů přes klasické PC, mobilní OS jako je Android a samozřejmě všechny možné konzole, které vyrobilo Nintendo, ale i jiní výrobci.

O popularitě hry Super Mario svědčí také to, že postava Mario se stala oficiálním maskotem či logem společnosti Nintendo.

Takže důvod proč si pořídit tričko zrovna s obrázkem Super Maria je asi nasnadě. Pokud jsi fanouškem této hry nebo obecně fanda všech retro a oldschoolových her, pak hopsající Mario na tvém triku je v podstatě povinná výbava.

Co takové tričko stojí – cena

Pořizovací cena triček v tomto výběru se pohybuje v rozmezí od 359 do 449 Kč.

Za podobné tričko člověk zaplatí v průměru 440 Kč.

A co na to kapitán Trikotrik?
„Kolik? 440 vočí? To jde. Takže si především nezapomeň ve své šrajtofli na nákup toho trička už předem alokovat nějakou takovou podobnou částku, cajk? Ať pak zase doma neposlouchaj, že bys ho moc chtěl a že po něm toužíš, ale že prý už nemáš a že do výplaty daleko…“


Další věci s motivem postavy z video hry Super Mario

Podívej se na další věci s tematikou slavného italského instalatéra.

SUPER MARIO

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy). Proklikem se dostaneš přímo na stránky prodejce (jeho e-shop), kde si to můžeš koupit.

Hrnek T-Shock
209 Kč

Hrnek malý bílý s potiskem mario bílá základní

Taška T-Shock
235 Kč

Nákupní taška unisex s potiskem not fast enough červená jednotná

Mikina T-Shock
649 Kč

Mikina bez kapuce unisex s potiskem not fast enough

21. 11. 2020, aktualizováno 12. 09. 2023 Facebook icoE-mail ico
Štítky: