Trička Super Mario

Tričko s motivy té největší klasiky mezi arkádovými video hrami. Super Mario od Nintenda. Starý dobrý italský instalatér poskakuje na tvém novém retro triku.

TRIČKO SUPER MARIO

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Nejprve si vyber motiv na triko. Barvu trička a střih si zvolíš v následujícím kroku (platí pro většinu triček).

299 KčDo obchodu

Tričko s potiskem tričko mario

Dětské tričko s potiskem Mario.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
389 KčDo obchodu

Tričko s potiskem svatební super mario

Tričko se svatebním motivem pro všechny geeky, kteří už našli svoji princeznu (a pro princezny, které našly svého hráče č. 2).
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem super mario

tričko s potiskem super mario
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem mario

Super Mario má rád bitcoin. Co ty?.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem player head 1

Retro hráč - Super Mario.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem player skater

Retro hráč - Super Mario na skejtu.
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.
399 KčDo obchodu

Tričko s potiskem luigi

tričko s potiskem luigi
Značka/výrobce: T-Shock.
Prodává: T-shock.

Kdo by někdy nehrál na počítači nebo konzoli hru Super Mario?

Mno, možná se někdo takový najde. Nicméně věřím, že i ten, kdo si Maria nikdy nezapařil, tuto slavnou hru alespoň zná, slyšel o ní.

Takže jen pro pořádek: Super Mario je plošinová skákačka, respektive jde o sérii her, neboť první verze Super Maria vyšla pod názvem Super Mario Bros již v roce 1985. A jak již tento první název napovídá, nebude asi Mario jedinou postavou, která si ve hře zahraje. Ano, hlavními protagonisty jsou bratři (tedy ono bros v názvu, že…).

Konkrétně jde o dva bratry původem z Itálie. Jeden se jmenuje Mario a druhý Luigi. Jeden má červené tričko a červenou čepici, druhý zelené triko a zelenou kšiltovku. A oba mají modré kalhoty, slušivé lacláče, takové jaké nosí instalatéři. A ano, oba jsou profesí skutečně instalatéry. A tak jako každý instalatér na světě, tak pochopitelně i oni musí skákat v kouzelném světě plném hub (Mushroom Kingdom) z jedné plošiny na druhou, přeskakovat díry a prasklé potrubí a překonávat překážky, sbírat penízky a tak podobně. A to proto, že musí opravit rozbitý kohoutek, tedy vlastně ne, ani ucpaný záchod nemají za úkol opravit… nýbrž v této hře mají za cíl jen a pouze zachránit jakousi princeznu, kterou usurpuje jakási přerostlá želva.

Zní to krapet podivně? Možná, jenže hráči již řadu desetiletí tuto hru hrají a stále je to skvělá zábava, chci říct Super zábava. Což koneckonců potvrzuje také to nepředstavitelné množství různých klonů, tedy her na podobném principu, které vznikly na nejrůznějších platformách od starých dobrých osmibitových počítačů přes klasické PC, mobilní OS jako je Android a samozřejmě všechny možné konzole, které vyrobilo Nintendo, ale i jiní výrobci.

O popularitě hry Super Mario svědčí také to, že postava Mario se stala oficiálním maskotem či logem společnosti Nintendo.

Takže důvod proč si pořídit tričko zrovna s obrázkem Super Maria je asi nasnadě. Pokud jsi fanouškem této hry nebo obecně fanda všech retro a oldschoolových her, pak hopsající Mario na tvém triku je v podstatě povinná výbava.

Další věci s motivem postavy z video hry Super Mario

Podívej se na další věci s tematikou slavného italského instalatéra.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější super mario se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

21. 11. 2020, aktualizovano 07. 05. 2021 Facebook ico E-mail ico