Tričko Angry Birds

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem ze hry Angry Birds
Jakub Dokoupil | 20. 06. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:55

Mezi vůbec nejoblíbenější trička s motivem Angry birds patří červené tričko Angry birds s obrázkem červeného ptáčka a s nápisem, který parafrázuje název slavné písničky Don't worry be happy: Don't worry be angry! Kdyby Bob Marley, autor oné úspěšné písně a kazatel lásky a světového míru v jedné osobě, viděl, v co se v říši rozzuřených ptáků jeho slavný slogan proměnil, asi by se v hrobě hrůzou obrátil a možná by se i přidal na stranu zelených prasátek, pokud tedy v posmrtném životě existují telefony a tablety s Androidem nebo Applí iPhone či iPad. Předpokládám, že online přes web by si tuto hru zahrát nemohl, když on sám je už nadobro „offline“...

Barvy triček Angry Birds

Můžeš si vybrat tričko Momentálně tady ale bohužel nic nemáme barvy.

Trička Angry birds

Existuje celá kolekce triček s tematikou Angry birds – bez nadsázky můžu říct, že každá postava (každý ptáček, bird) z této hry má své módní tričko, tedy dá se koupit triko s obrázkem červeného, žlutého, černého atd. ptáčka, tričko s nepřátelskými prasaty, skupinové foto všech hrdinů z Angry birds apod. Ač obrázek na tričku bývá různý, přeci jen nejčastěji se prodávají trička červená. Nejspíše proto, že rudá barva krve je s touto logicko-akční videohrou, s tímto virtuálním světem strategické destrukce bytostně propojena.

Co je to Angry birds

Veleúspěšná hra Angry birds spatřila světlo světa v prosinci 2009. Hru vyvinulo finské vývojářské studio Rovio Entertainment. První verze byla šířena přes App Store a byla tedy určena pro telefony iPhone, následoval port na další smartphone telefony na platformě Android, Symbian, Windows Phone a později byla spuštěna také online webová hra v podobě rozšíření do internetového prohlížeče Chrome. Dnes pro hraní hry Angry birds můžeš použít chytrý telefon, tablet nebo počítač. Od svého vzniku bylo vydáno již několik dílu a verzí Angry birds, které se odehrávají v různýc prostředích (např. Vesmír). Podrobněji na wikipedii.

Pánské červené bavlněné tričko Don't worry, be angry z oficiální kolekce Angry Birds

Triko Angry Birds pro děti, ženy i muže

Výrobci a značky triček Angry Birds

Trika, mikiny, batohy – všude jsou Angry birds

Obliba hry Angry birds se ale nezastavila pouze u hry samotné a oficiálně vydané kolekce triček. Jednak kromě značkových originálních triček z oficiální licencované produkce, existuje spousta neznačkových a nelicencovaných plagiátů, které tento oblíbený motiv Angry bird často až zneužívají. Za druhé: obrázky Angry birds se neomezily pouze na trika. Rozlobenými ptáky jsou ozdobená také tílka, mikiny, batohy, bundy, pláštěnky, ponožky, peněženky a další oblečení a módní doplňky; a také nejrůznější reklamní předměty a dokonce i potraviny (džusy, bonbóny), školní pomůcky a obyčejné zboží denní spotřeby.

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: Momentálně tady ale bohužel nic nemáme.