Trička Fruit of the Loom

Trička značky Fruit of the Loom. Kvalitní jednobarevné tričko nebo triko s potiskem od některého z eshopů zaměřených na potisk triček.

TRIČKO FRUIT OF THE LOOM

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Prohlédnout

Tričko s potiskem 76549

SLEVA 30% Pánské tričko značky Fruit of the Loom střední gramáže s kulatým výstřihem.
Značka/výrobce: T-Shock.
Tričko, můžeš koupit za 399 Kč na T-shock.
Prohlédnout

Tričko s potiskem canaba

Baseball Fruit of the Loom.
Značka/výrobce: T-Shock.
Tričko, můžeš koupit za 399 Kč na T-shock.
Prohlédnout

Tričko s potiskem sweetgirl 02

Dámské triko značky Fruit of the Loom. Nyní z těžšího materiálu, který lépe drží tvar a je pohodlnější. Má dvojité prošití na lemu a rukávech pro delší životnost.
Značka/výrobce: T-Shock.
Tričko, můžeš koupit za 399 Kč na T-shock.

Kvalitní značkové triko od výrobce Fruit of the Loom používá mnoho tričkových designerů pro potisk svými návrhy. Pokud v takové velké šíři různí návrháři triček svěří své umělecké výtvory textilu, ze kterého vyrábí trička značka Fruit of the Loom, aniž by se báli, že jejich počin, že výtvarná projekce jejich „geniálních mozků“ dojde při potisku trika nějaké újmy, dokazuje to, že trička Fruit of the Loom jsou opravdu kvalitní a pro potisk se velmi dobře hodí. Triko Fruit of the Loom s potiskem není proto vůbec žádným vzácným jevem. Na trička Fruit of the Loom tisknou své potisky také čeští výrobci designových a vtipných triček.

Kvalita je jedná stránka věcí, tou druhou, neméně důležitou, je cena. Přestože trička Fruit of the Loom díky své kvalitě důstojně obstojí mezi konkurencí, svou levnou cenou (v poměru cena/kvalita) konkurenci docela znatelně předčí.

Fruit of the Loom s potiskem

Značka Fruit of the Loom má dlouholetou historii. Byla založena již v roce 1851 v USA. Oděvní značka Fruit of the Loom se postupně profilovala a v posledních desetiletích se zaměřuje především na výrobu oblečení, které je určené k potisku (imprint, potisk). Textilní oděvy Fruit of the Loom si tak koncový zákazník může díky potiskům upravit doslova k obrazu svému. V sortimentu značky nenajdeš jen tričko, polo triko nebo tílko, ale také mikiny, pracovní oděvy, šortky, košile apod. Jejich katalog obsahuje na tisíc položek. Jen různých střihů, vzorů a barevných provedení triček je takřka bezpočet.

Další oblečení od Fruit of the Loom

Podívej se na malou ukázku oblečení, textilu a dalších věcí, které vyrábí značka Fruit of the Loom.

FRUIT OF THE LOOM

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Prohlédnout

Pánská mikina s kapucí s potiskem xx

Zn. Fruit of The Loom s kapucí a kapsou na břiše. Velmi kvalitní teplá mikina, 280g m2. Dvojitá kapuce protažená šňůrou, průramky, 100% stálost barev.
Značka/výrobce: T-Shock.
Mikina, můžeš koupit za 849 Kč na T-shock.
02. 10. 2014, aktualizovano 23. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico