Trička Fruit of the Loom

Trička značky Fruit of the Loom. Kvalitní jednobarevné tričko nebo triko s potiskem od některého z eshopů zaměřených na potisk triček.

Kvalitní značkové triko od výrobce Fruit of the Loom používá mnoho tričkových designerů pro potisk svými návrhy. Pokud v takové velké šíři různí návrháři triček svěří své umělecké výtvory textilu, ze kterého vyrábí trička značka Fruit of the Loom, aniž by se báli, že jejich počin, že výtvarná projekce jejich „geniálních mozků“ dojde při potisku trika nějaké újmy, dokazuje to, že trička Fruit of the Loom jsou opravdu kvalitní a pro potisk se velmi dobře hodí. Triko Fruit of the Loom s potiskem není proto vůbec žádným vzácným jevem. Na trička Fruit of the Loom tisknou své potisky také čeští výrobci designových a vtipných triček.

Kvalita je jedná stránka věcí, tou druhou, neméně důležitou, je cena. Přestože trička Fruit of the Loom díky své kvalitě důstojně obstojí mezi konkurencí, svou levnou cenou (v poměru cena/kvalita) konkurenci docela znatelně předčí.

Fruit of the Loom s potiskem

Značka Fruit of the Loom má dlouholetou historii. Byla založena již v roce 1851 v USA. Oděvní značka Fruit of the Loom se postupně profilovala a v posledních desetiletích se zaměřuje především na výrobu oblečení, které je určené k potisku (imprint, potisk). Textilní oděvy Fruit of the Loom si tak koncový zákazník může díky potiskům upravit doslova k obrazu svému. V sortimentu značky nenajdeš jen tričko, polo triko nebo tílko, ale také mikiny, pracovní oděvy, šortky, košile apod. Jejich katalog obsahuje na tisíc položek. Jen různých střihů, vzorů a barevných provedení triček je takřka bezpočet.

Další oblečení od Fruit of the Loom

Podívej se na malou ukázku oblečení, textilu a dalších věcí, které vyrábí značka Fruit of the Loom.

02. 10. 2014, aktualizováno 10. 11. 2023 Facebook icoE-mail ico