Tričko Miloš Zeman

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Miloš Zeman
Jakub Dokoupil | 05. 11. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:49

Aktualizováno: Od té doby se už podobných afér událo více a už jsem si asi zvykli. Tenkrát to byl ale šok. Rok 2014: ...jsou toho plné noviny, internet i televize. Náš pan prezident Miloš Zeman mluvil v rozhlase v pořadu Hovory z Lán dost vulgárně. V živém rozhovoru použil slova jako zkurvená (v narážce na počínání vlády), kunda (v souvislosti s Pussy Riot), hovno (s odkazem na bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga). Na prezidenta republiky, nejvyššího představitele a reprezentanta Českého národa docela slušný výkon. Na památku této nezvyklé události, která vzbudila rozruch po celém světě, vzniklo i tričko s podobiznou Miloše Zemana a nápisem: První chci vidět vaše Passy (Pussy) nebo rovnou triko s Milošem Zemanem a citací jeho slov kunda sem, kunda tam...

Reakce na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. Novináři, ředitelé škol, politici a další lidé, kteří obvykle promlouvají k veřejnosti, Zemana jednohlasně odsoudili. Národ se dobře pobavil a lidová tvořivost ukázala svůj um a vtip. Na internetu, Facebooku a dalších sociálních sítích se začaly objevovat vtipné parafráze, humorné obrázky a parodická videa na téma Miloš Zeman a jeho slovník. A také vtipná trička. Například toto zde uvedené triko, na kterém je hlava Miloše Zemana a onen výše zmíněný nápis. Meme styl trička ještě podtrhuje absurditu a parodické vyznění.

Největší pozornost asi vzbudily kundy z Pussy Riot. Ano, pan prezident má pravdu: anglické pussy prostě může znamenat v českém překladu kundičku, pokud se na toto slovo budeme dívat jako na slangový výraz. Jenže stejně tak také může být toto slovíčko přeloženo jako kočička. A celý název této aktivistické feministické ženské skupiny pak třeba Vzbouření kočiček. O dost méně vulgární, ale stejně výstižné... a mimochodem zajímavá byla také výslovnost onoho slůvka pussy v podání našeho pana prezidenta Miloše Zemana: [pasy]. Proto také ten „překlep“ v potisku na tričku. Takže nám nezbedné kočičky ukažte své pasy a alou zpátky do Ruska za Putinem.

Barvy triček s Milošem Zemanemp

Můžeš si vybrat tričko bílé, černé nebo modré barvy.

Bílé

Ostatní

Proč si koupit tričko s Milošem Zemanem

  1. Protože obdivuji Miloše Zemana.
  2. Protože Miloše Zemana nenávidím

Triko Miloš Zeman pro ženy i pro muže

Pánské

Dámské

Výrobci a značky triček se Zemanem

Belabel

Trikátor

T-Shock

Další věci s motivem Zeman

S tímto motivem se dají koupit také: odznáčky.