Tričko s Babišem

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem Andrej Babiš
Jakub Dokoupil | 10. 02. 2017, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:41

Sorry jako ale ty ještě nemáš tričko s Babišem? Andrej Babiš v posledních letech značně ovlivňuje dění v české společnosti, vyjadřuje se ke kdečemu, jeho rozhodnutí zasahují do životů lidí, přinejmenším podnikatelů, každodenně se na nás dívá z televizní obrazovky nebo ze stránek dalších médií a jeho obličej dorazil také na trička. Není divu, vždyť triko je takový praktický věšák na idee, podobně jako politici, akorát tedy mnohem hezčí.

Žádný jiný politik v poslední době tolik nerozděluje národ na dva nesmiřitelné tábory jako Andrej Babiš. Tedy vlastně ještě prezident Miloš Zeman. To je taky takový podobný případ. Jedná skupina Babišových fanoušků na svého idola a vůdce nedá dopustit, odpustí mu nebo dokonce přehlíží cokoliv. Druhá velká skupina lidí naopak Andreje Babiše z celého srdce upřímně nenávidí. Ať už kvůli zavedení EET nebo kontrolního hlášení k DPH, Čapímu hnídku, ovlivňování médií prostřednictvím Mafry, údajnému působení v STB coby agent Bureš, dotačním nejasnostem a nejnověji také kvůli tomu, co vyplývá na povrch díky tajným nahrávkám s novinářem (či pohuňkem?) Přibilem...

Ať už ty sám patříš mezi příznivce, či odpůrce Andreje Babiše, jedno se musí nechat. Tento bodrý Slovák s jaderným slovníkem je autorem mnoha trefných či naopak značně hloupých nebo dokonce naprosto trapných hlášek, které má spousta lidí potřebu komentovat a vyjadřovat se k nim. Andrej se nevybíravě vyjádřil na adresu snad všech politiků, kteří mají v současné době nějaký vliv, počínaje premiérem Sobotkou, přes obligátní urážky Kalouska a opozice jako celku až po slovní výpady na zástupce koaličních stran. Některé výroky Andreje Babiše doslova zlidověly a rozšířily se mezi lidmi hlavně díky sociálním sítím. A od zlidovělé hlášky vede přímá cesta k nápisu na tričku, ať už má ten výrok na triku kdokoliv známý, jakože ať už tu hlášku pronesl ten či onen.

Také výroky Andreje Babiše se objevily na vtipných, ale i vážně míněných trikách a dalším volnočasovém oblečení, které se výtečně hodí na návštěvu předvolebního mítinku strany, tedy pardon: Politického hnutí Ano, poněvadž Ano přeci není tradiční (= zkorumpovaná) politická strana. Kromě slavných citátů aktuálního ministra financi a místopředsedy vlády (jak dlouho ještě?) jsou k mání také trika s obrázkem pana Babiše. Ať už jde o vážně míněný portrét nebo (častěji) nějakou tu karikaturu.

Pokud se tedy máš chuť demonstrativně zapojit do aktuálního politického dění v ČR, můžeš svůj názor snadno vyjádřit také pomocí trička. A právě třeba trika s Andrejem Babišem. A pokud tě politika nezajímá, tak „Sorry jako!“ „Všichni jste zkorumpovaní!“ „Je to kampaň!“ „K obsahu se vyjadřovat nebudu!“

Barvy triček s Andrejem Babišem

Můžeš si vybrat tričko modré nebo bílé barvy.

Různé

Pro ženy i pro muže

Pánské

Dámské

Výrobci a značky triček

Trikátor

Ostatní

Další věci s motivem Babiše

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: Momentálně tady ale bohužel nic nemáme.