Dětské tričko

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem pro děti
Jakub Dokoupil | 15. mm6. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:51

Trička v dětské velikosti a s krásnými, veselými a vtipnými motivy pro děti. Dětská trička značková i neznačková, s nápisem, obrázkem, zvířecí tričko, komiksové triko, trička pro kojence (dupačky), předškoláky i školáky... Trika pro holky s něžnými obrázky a romantickými nápisy. A pro kluky tričko s obrázkem z animovaného seriálu nebo nějaká čertovina v podobě humorného obrázku nebo něco roztomilého, třeba dětské tričko Večerníček.

Dětská trika s obrázkem

Dětská trika s nápisem

Nejoblíbenější dětské tričko

Jako nejoblíbenější dětské triko vidí něco zcela odlišného rodiče a jejich děti: maminky by chtěly na své ratolesti navlékat trička, která se nikdy neušpiní, děcka touží po tričkách, které provokují a vzbudí ve spolužácích i dospělých silné emoce, např. závist nebo obdiv. Protože již od útlého dětství si každé dítko buduje svou image, nejdříve se vidí jako roztomilá princezna, víla, personifikované zvířátko nebo jiná postavička z pohádky, později jako hrdina z komiksu nebo jako některá ze „zlých“ pohádkových bytostí a nakonec jako kdokoliv, kdo náramně demonstruje své opovržení celým světem. Všechny tyto motivy, které kluci a děvčátka v průběhu svého vyspívání preferují, však mívají jedno společné: bývají to veselá, barevná a humorná trička s často dost ztřeštěným obrázkem, nápisem nebo citátem, který baví.

Trička pro holky

Trička pro kluky

Unisex trika pro dívky i chlapce

Dětská trika podle barvy

Můžeš si vybrat tričko zelené, bílé, modré, černé, červené, růžové, žluté, khaki, šedé, hnědé, oranžové, zlaté nebo fialové barvy.

Zelené

Bílé

Modré

Černé

Červené

Růžové

Žluté

Khaki

Šedé

Hnědé

Oranžové

Ostatní

Výrobci a značky dětských triček

Bezvatriko

Bastard

T-Shock

The Simpsons

Solognac

Babell

Craft

Jadea

Cotonella

Star Wars

Ostatní

Další stylové oblečení pro děti

Podívej se na malou ukázku dětského oblečení, které má styl: mikiny, kalhoty, ponožky, bundy, rukavice, čepice, šály, kraťasy, košile a tílka.

Mikiny

Kalhoty

Ponožky

Bundy

Rukavice

Čepice

Šály

Kraťasy