Tričko pro vodáky

Trička s motivem, obrázkem nebo nápisem pro vodáky, vodácká trika
Jakub Dokoupil | 06. 07. 2015, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:35

Vodácká sezóna je v plném proudu a to i na truc tomu, že proud českých řek letos v létě není zrovna divoký, ale spíše takový mdlý, což odpovídá nízkým hladinám vody českých řek... jenže vodák, ten má srdce vodáka, a to je nezlomné, křičí ahoj, obléká na sebe tričko pro vodáky, bere do ruky pádlo a vyráží směr řeka, směr loď, respektive tedy kiosek u řeky, poněvadž stav vody mnohdy nutí vodáky popíjet na břehu řek, jako nějaké prachbídné suchozemce.

Vodačka, vodák ani malý vodáček se však z toho nehroutí, oblékají triko s obrázkem pádla, kotvy, námořnická trika či trička s vtipnými vodáckými nápisy a motivy, zaujatě hledí do říčního koryta plného suchých šutrů a věří, že hladina stoupne. Zatím však hladinka stoupá jen v krevním oběhu, tedy vodákovi a vodačce, děti, zatímco jejich vodáčtí rodiče zaříkávají plastové kelímky s pivy a přivolávají říční vlny, si z vyprahlých kamenů ve vyschlé řece staví hrady a sněhuláky.

A pak to přijde: Vltava, Berounka, Sázava, Odra nebo Morava tour může začít. Vodácká trika jsou promoklá skrz na skrz, vodáci střízliví a přitom vylévají vodu ze svých kánoí, nafukovacích člunů a selfmade vorů. Ráno se vyrazí na vodu. Konečně! Řeka je sjízdná. Na čisté vodácké triko vodáci navlékají svým vodačkám a vodáččatům nafukovací vesty, rozdávají úkoly: ty pádluj, ty jsi kormidelník, ty se budeš starat o občerstvení a přísun tekutin... na vodě je krásně! A když štěstí přeje a je na vodě dokonce i voda, dost vody, je vodákovi nejkrásněji na celém světě ;)

Barvy vodáckých triček

Můžeš si vybrat tričko bílé, modré, zelené, černé nebo zlaté barvy.

Bílé

Modré

Ostatní

Triko pro vodáky pro ženy i pro muže

Pánské

Dámské

Výrobci a značky vodáckých triček

T-Shock

Belabel

Další věci s motivem na vodu

Podívej se na malou ukázku věcí s motivem pro vodáky na vodu: tílka a hrnky.