Pruhované tričko

Trička s pruhy a proužky
Jakub Dokoupil | 24. 06. 2014, aktualizováno: 09. 01. 2019 - 22:04:55

Pruhované tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem nebo pruhované tílko má ve svém šatníku asi každý muž i žena. Proužkovaná trička patří ke stálicím módy napříč různými módními styly. Někdy je ve větší oblibě triko s širokými pruhy, jindy s docela úzkými proužky. Ta první varianta vypadá rozverněji, ležerně až někdy takřka ledabyle a má sportovní nádech, úzké pruhy pak dodávají triku elegantní vzhled. Proužkovaná tílka se nejčastěji objevují v létě na ženských tělech, pánové zase dávají přednost pánským pruhovaným tričkám. Pruhovaný vzor bývá někdy doplněn o další motiv, např. nápis, logo nebo název značky, obrázek (často se objevuje kotva, jelikož pruhovaná trička nosí přeci námořníci!)

Barvy pruhovaných triček

Můžeš si vybrat tričko bílé, modré, černé, červené, šedé, růžové, béžové, zelené, hnědé, oranžové nebo žluté barvy.

Bílé

Modré

Černé

Červené

Šedé

Růžové

Béžové

Zelené

Ostatní

Proč si koupit tričko s pruhy?

Pruhované tričko nepatří jen k přechodným sezonním záležitost, dá se říct, že proužky jsou v módě bez přestání už několik století. Cožpak byste si dokázali představit správného námořníka plavícího se na zaoceánské plachetnici bez pruhovaného trička? Podívej se také na námořnická trika

Pruhy pro ženy i pro muže

Dámské

Pánské

Chlapecké

Dívčí

Dětské

Výrobci a značky triček s proužky

Bauinvest

S.Oliver

Selected

Vero Moda

Jack & Jones

T-Shock

Dorothy Perkins

Desigual

Dirkje

Only

Timeout

Jacqueline De Yong

Farah

Belabel

Heavy Tools

Original Penguin

Ostatní

Další věci s pruhovaným vzorem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: ponožky, hrnky, mikiny, tenisky, šaty, tílka, tašky, bundy, kalhoty, legíny, kšiltovky, čepice, dřeváky, šátky, boxerky, kraťasy, džíny, baleríny, pantofle, košile, roláky, figurky, šortky, deštníky, opasky, kotníčkové boty, svetry, sukně, peněženky, bačkory, tanga, kalhotky, taštičky, pyžama, kabelky, polštáře, kufry a body.

Ponožky

Hrnky

Mikiny

Tenisky

Šaty

Tílka

Tašky

Bundy

Kalhoty

Legíny

Kšiltovky

Čepice

Ostatní