Pruhované tričko

Trička s pruhy a proužky
Jakub Dokoupil | 24. 06. 2014, aktualizováno: 08. 05. 2019 - 07:35:08

Pruhované tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem nebo pruhované tílko má ve svém šatníku asi každý muž i žena. Proužkovaná trička patří ke stálicím módy napříč různými módními styly. Někdy je ve větší oblibě triko s širokými pruhy, jindy s docela úzkými proužky. Ta první varianta vypadá rozverněji, ležerně až někdy takřka ledabyle a má sportovní nádech, úzké pruhy pak dodávají triku elegantní vzhled. Proužkovaná tílka se nejčastěji objevují v létě na ženských tělech, pánové zase dávají přednost pánským pruhovaným tričkám. Pruhovaný vzor bývá někdy doplněn o další motiv, např. nápis, logo nebo název značky, obrázek (často se objevuje kotva, jelikož pruhovaná trička nosí přeci námořníci!)

Barvy pruhovaných triček

Můžeš si vybrat tričko šedé, bílé, modré, černé, růžové, červené, oranžové, béžové, zelené, žluté, stříbrné nebo hnědé barvy.

Šedé

Bílé

Modré

Černé

Růžové

Červené

Oranžové

Béžové

Zelené

Ostatní

Proč si koupit tričko s pruhy?

Pruhované tričko nepatří jen k přechodným sezonním záležitost, dá se říct, že proužky jsou v módě bez přestání už několik století. Cožpak byste si dokázali představit správného námořníka plavícího se na zaoceánské plachetnici bez pruhovaného trička? Podívej se také na námořnická trika

Pruhy pro ženy i pro muže

Dámské

Pánské

Chlapecké

Dívčí

Dětské

Výrobci a značky triček s proužky

Bauinvest

S.Oliver

Vero Moda

Only

Jacqueline De Yong

Blue Seven

T-Shock

Adler Czech A.S.

Desigual

Mustang

Heavy Tools

Dirkje

Belabel

Nautica

Ostatní

Další věci s pruhovaným vzorem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: ponožky, šaty, tenisky, mikiny, hrnky, tílka, šátky, kalhoty, bundy, pantofle, tašky, tepláky, figurky, kšiltovky, čepice, opasky, legíny, dřeváky, boxerky, kabelky, košile, kalhotky, žabky, plavky, roláky, šortky, kraťasy, kotníčkové boty, bačkory, taštičky, pyžama, polštáře, kufry, batohy, peněženky, mokasíny, sukně, tuniky, body a osušky.

Ponožky

Šaty

Tenisky

Mikiny

Hrnky

Tílka

Šátky

Kalhoty

Bundy

Pantofle

Tašky

Tepláky

Figurky

Kšiltovky

Čepice

Ostatní