Pruhované tričko

Trička s pruhy a proužky
Jakub Dokoupil | 24. 06. 2014, aktualizováno: 19. 06. 2019 - 11:19:32

Pruhované tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem nebo pruhované tílko má ve svém šatníku asi každý muž i žena. Proužkovaná trička patří ke stálicím módy napříč různými módními styly. Někdy je ve větší oblibě triko s širokými pruhy, jindy s docela úzkými proužky. Ta první varianta vypadá rozverněji, ležerně až někdy takřka ledabyle a má sportovní nádech, úzké pruhy pak dodávají triku elegantní vzhled. Proužkovaná tílka se nejčastěji objevují v létě na ženských tělech, pánové zase dávají přednost pánským pruhovaným tričkám. Pruhovaný vzor bývá někdy doplněn o další motiv, např. nápis, logo nebo název značky, obrázek (často se objevuje kotva, jelikož pruhovaná trička nosí přeci námořníci!)

Barvy pruhovaných triček

Můžeš si vybrat tričko bílé, modré, černé, růžové, stříbrné, šedé, červené, béžové nebo žluté barvy.

Bílé

Modré

Černé

Ostatní

Proč si koupit tričko s pruhy?

Pruhované tričko nepatří jen k přechodným sezonním záležitost, dá se říct, že proužky jsou v módě bez přestání už několik století. Cožpak byste si dokázali představit správného námořníka plavícího se na zaoceánské plachetnici bez pruhovaného trička? Podívej se také na námořnická trika

Pruhy pro ženy i pro muže

Dámské

Pánské

Unisex

Výrobci a značky triček s proužky

T-Shock

Belabel

Desigual

Ostatní

Další věci s pruhovaným vzorem

Podívej se na malou ukázku věcí s tímto motivem: ponožky, košile, šaty, mikiny, hrnky, deštníky, šátky, pantofle, tašky, dřeváky, tepláky, tenisky, kabelky, boxerky, kalhotky, legíny, žabky, plavky, kalhoty, kotníčkové boty, svetry, bačkory, taštičky, pyžama, polštáře, kufry, opasky, batohy, peněženky, mokasíny, sukně, kraťasy, tílka a bundy.

Ponožky

Košile

Šaty

Mikiny

Hrnky

Deštníky

Šátky

Pantofle

Tašky

Ostatní