Trička s motivem jídla a vaření

Trička pro toho, pro koho je příprava pokrmů, pojídání specialit a kulinářské hrátky v kuchyni životní vášní. Tričko o vaření nebo oblíbeném jídlu bude dárek dle jeho gusta.

Tričko jídlo, vaření

Trička s chilli

Obrázek ke článku Trička s chilli
Chilli paprička

Pálivou papričku sníst a nepos*at se. Dokážeš? Tak, až ti doslzí oči, mrkni na trička pojídačů pálivých chilli papriček. Které tričko s motivem chilli je nevíce hot?

Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)

Obrázek ke článku Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)
Vegan & Vegetarián

Ať jsi vegan nebo vegetarián, nebo naopak oběd bez masa se obědem ani neodvážíš nazvat a vegani a vegetariáni ti jsou tak akorát k smíchu, tady najdeš tričko, kterým jednoznačně dáš najevo, na které straně barikády stojíš (tedy jíš).

Tričko s pivem

Obrázek ke článku Tričko s pivem
Pivo

Tričko s pivem, protože PIVO je symbol a tradice Českého národa. Pivo je oblíbené hobby. V pivním triku reprezentujeme naši pivní kulturu.

Jídlo a vaření je téma na dlouhé povídání.

Trička všech chutí: jídlo, pití, koření, vaření.

Trička s motivy jídla a vaření jsou na této stránce rozdělená do tematických skupin neboli do jednotlivých kolekcí. Jedno téma rovná se jedna kolekce triček s motivem o jídle nebo kuchařských dovednostech. Každému tématu a námětu se věnuje samostatný článek tady na webu (klikni na téma, které se ti líbí, podívej se na trika). V každém článku na dané téma najdeš zpravidla spousty triček s obrázky, nápisy, potisky, které se k tomuto tématu vztahují. Někdy je tam těch triček ale jen pár kusů; v případě témat, které se netěší masové popularitě a nejsou trendy, tj. jsou příliš geekovské, infantilní, trapné, nemorální, obyčejné apod. Uff… Zkrátka: Klikni na motiv, procházej trička v kolekci a vyber pro sebe nebo někoho, koho máš rád, to nej tričko o vaření nebo jídle.

Oblíbené motivy v této kategorii

Tričko s pivem

Obrázek ke článku Tričko s pivem
Pivo

Tričko s pivem, protože PIVO je symbol a tradice Českého národa. Pivo je oblíbené hobby. V pivním triku reprezentujeme naši pivní kulturu.

Abecední seznam motivů

Už sis vybral triko s tématem jídla a vaření?

Mrkni ještě na abecední seznam motivů:

aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico