Trička na téma životní styl

Trička na téma životní styl.

Tričko životní styl

Trička s Gay tematikou

Obrázek ke článku Trička s Gay tematikou
Gay

Tričko pro gaye, triko o qayích, tričko s gayem, prostě trička s gay motivem. Vtipná i vážně míněná, na podporu gay komunity i proti ní.

Parkour trička

Obrázek ke článku Parkour trička
Sportovní trička | Parkour

Skáčeš parkour jako Tary, nebo si to na to jen hraješ? Kdo je Tary, ptáš se? Mno, v každém případě potřebuješ tričko s motivem parkour. Tak se na ta trika pojď podívat!

Trička Čechy

Obrázek ke článku Trička Čechy
Trička pro fanoušky | Čechy

Tričko s motivem Čechy. Znak, erb, vlajka, český lev a další české symboly na tričku. Čechy krásné, Čechy mé, český národ pivo miluje.

Trička Morava

Obrázek ke článku Trička Morava
Trička pro fanoušky | Morava

Tričko se znakem, erbem, nápisem nebo jiným motivem Morava. Moravská orlice, lidové tradice, vzpomínky na slávu Velké Moravy, opojení moravským vínem a slivovicí.

Trička Slezsko

Obrázek ke článku Trička Slezsko
Trička pro fanoušky | Slezsko

Tričko se znakem, erbem nebo jiným motivem Slezska. Slezané svou slezskou zem milují a jsou na ni hrdí. Slezský národ, slezská vlajka, slezská orlice, slezské srdce.

Trička Černobyl

Obrázek ke článku Trička Černobyl
Trička pro fanoušky | Černobyl

Tričko s motivem Černobyl či nápisem Chernobyl. Trika inspirovaná tragickou událostí způsobenou havárií jaderné elektrárny. Taky patříš do generace černobylských děti?

Trička barber, vousy, holič

Obrázek ke článku Trička barber, vousy, holič
Trička s motivy hobby a profese | Barber

Tričko s motivem barber nebo s obrázkem pro obyčejného holiče. Když se potřebuješ postarat o svůj vous, dobří „barbeři“ vědí, jak šmiknout a přičísnout.

Když víno na tričku, tak jedině jako potisk

Obrázek ke článku Když víno na tričku, tak jedině jako potisk
Trička s motivem jídla a vaření | Víno

Pokud to víno na tričku je stylovým potiskem požívačného vinaře, a ne skvrnou od vína (alkoholový třes?), tak si klidně dej ještě dvojku, ještě můžeš…

Trička s chilli

Obrázek ke článku Trička s chilli
Trička s motivem jídla a vaření | Chilli paprička

Pálivou papričku sníst a nepos*at se. Dokážeš? Tak, až ti doslzí oči, mrkni na trička pojídačů pálivých chilli papriček. Které tričko s motivem chilli je nevíce hot?

Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)

Obrázek ke článku Trička pro vegany a vegetariány (i proti nim)
Trička s motivem jídla a vaření | Vegan & Vegetarián

Ať jsi vegan nebo vegetarián, nebo naopak oběd bez masa se obědem ani neodvážíš nazvat a vegani a vegetariáni ti jsou tak akorát k smíchu, tady najdeš tričko, kterým jednoznačně dáš najevo, na které straně barikády stojíš (tedy jíš).

Trička na téma životní styl jsou na této stránce rozdělená do tematických skupin neboli do jednotlivých kolekcí. Jedno téma rovná se jedna kolekce triček s motivem ze života. Každému tématu a námětu se věnuje samostatný článek tady na webu (klikni na téma, které se ti líbí, podívej se na trika). V každém článku na dané téma najdeš zpravidla spousty triček s obrázky, nápisy, potisky, které se k tomuto tématu vztahují. Někdy je tam těch triček ale jen pár kusů; v případě témat, které se netěší masové popularitě a nejsou trendy, tj. jsou příliš geekovské, infantilní, trapné, nemorální, obyčejné apod. Uff… Zkrátka: Klikni na motiv, procházej trička v kolekci a vyber si to nej tričko pro tvůj životní styl, které tě bude bavit i vystihovat.

Abecední seznam motivů

Už sis vybral triko s tematem životní styl?

Mrkni ještě na abecední seznam motivů:

aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico