Sportovní trička

Tričko na sport, ale také trička se sportovním motivem na běžné nošení. Sportovní trička s vtipnými obrázky a motivačními hláškami, které tě vyburcují k maximálnímu výkonu.

Motivy na sportovní tričko

Parkour trička

Obrázek ke článku Parkour trička
Parkour

Skáčeš parkour jako Tary, nebo si to na to jen hraješ? Kdo je Tary, ptáš se? Mno, v každém případě potřebuješ tričko s motivem parkour. Tak se na ta trika pojď podívat!

Trička Puma

Obrázek ke článku Trička Puma
Puma

Trička a tílka značky Puma. Dámské a pánské střihy. Sportovní trička, casual trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polo triko. Značkové oblečení – značka Puma. Trička s krátkým rukávem nebo dlouhými rukávy.

Trička Nike

Obrázek ke článku Trička Nike
Nike

Trička a tílka značky Nike. Dámské a pánské střihy. Sportovní funkční trika, ale také tričko s límečkem, top nebo polo triko. Značkové oblečení – značka Nike.

Funkční trička

Obrázek ke článku Funkční trička

Funkční tričko na sport a sportovní dresy z funkčního materiálu. Pro sportovce je kvalitní oblečení prvořadá věc. Funkční trička patří mezi základní výbavu sportovce.

Trička Adidas

Obrázek ke článku Trička Adidas
Adidas

Trička a tílka značky Adidas. Dámské a pánské střihy. Sportovní funkční trika, ale také tričko s límečkem, top, polokošile, halenka. Značkové oblečení – značka Adidas.

Trička workout a fitness

Obrázek ke článku Trička workout a fitness
Workout & Fitness

Každá sportovní aktivita se skládá ze dvou fází: 1) Motivace ke cvičení 2) Samotný workout. Tady si můžeš vybrat tričko pro motivační fázi i pro cvičení.

Běžecká trička

Obrázek ke článku Běžecká trička
Běh

Trička na běhání i o běhání. Vybrat si můžeš vtipné motivační tričko, ve kterém se psychicky připravíš na svůj výběh. I funkční triko na běh.

Bezešvé triko

Obrázek ke článku Bezešvé triko

Bezešvá trička a trika, která jsou částečně bez švů. Např. trup trička je po stranách beze švů. Tričko, které nemá švy, je tvarově stálé.

Sportovní trička jsou rozdělená do tematických skupin neboli do jednotlivých kolekcí. Jedno téma rovná se jedna kolekce triček se sportovním motivem. Každému tématu a námětu se věnuje samostatný článek tady na webu (klikni na téma, které se ti líbí, podívej se na trika). V každém článku na dané téma najdeš zpravidla spousty triček s obrázky, nápisy, potisky, které se k tomuto tématu vztahují. Někdy je tam těch triček ale jen pár kusů; v případě témat, které se netěší masové popularitě a nejsou trendy, tj. jsou příliš geekovské, infantilní, trapné, nemorální, obyčejné apod. Uff… Zkrátka: Klikni na motiv, procházej trička v kolekci a vyber si to nej tričko na sport a o sportu.

Oblíbené motivy v této kategorii

Běžecká trička

Obrázek ke článku Běžecká trička
Běh

Trička na běhání i o běhání. Vybrat si můžeš vtipné motivační tričko, ve kterém se psychicky připravíš na svůj výběh. I funkční triko na běh.

Abecední seznam motivů

Už sis vybral triko se sportovní tematikou?

Mrkni ještě na abecední seznam motivů:

aktualizováno 10. 11. 2023 Facebook icoE-mail ico