- - -> Je to tak? - - ->

Tričko pro milovníka běhání

Kdyby ten falešný pingl z filmu Vrchní, prchni! byl opatrnější, nepodlehl by mamonu a nezatoužil by po žigulíku, možná by tradice hromadného běhání v ulicích velkoměst nikdy nevznikla. Vybavuješ si na tu scénu, jak dav houževnatých běžců pronásleduje ulicemi Prahy vytrvalce Abrháma? První pražský city run běželi výhradně zaměstnanci v pohostinství. Amatéři v prehistorických běžeckých dresech, které s dnešními moderními běžeckými triky a běžeckým sportem vůbec, mají už jen pramálo společného. Takové retro oblečky na běhání jsou k vidění leda tak na slavnostním předávání běžeckých cen nebo možná ještě na nějakém výročním plesu pro milovníky běhání. Nicméně tradice byla založena: Běh je zdraví prospěšný pohyb a běhání je trendy!

Značka: Zmerčito
DC Comics Flash running tričko pánské červené, Velikost trička S

Pokud už jsi začal pravidelně chodit běhat nebo o tom vážně uvažuješ, určitě sis pořídil i nějaké to běžecké triko se speciálního funkčního materiálu. Takové běžecké tričko je nedocenitelné, člověk se při běhání potí a přitom v tom triku není zpocený, vlastně zázrak. Své srdce běžce ale můžeš ukazovat i mimo běžecké areály, stadiony, parky a podobná místa, která bývají běžců plná. Jak? Tričkem! Po tréningu svlékni běžecký dres, pečlivě se vysprchuj a ukaž se ve stylovém triku pro milovníky běhu.

Zapomeň na funkční triko, to je opravdu skvělé na sport, ale ve společnosti bys v něm vypadal jako ichtyl nebo buzna. Pozor i tradiční běžecký dres z filmu Vrchní, prchni! Hodí se jen na mimořádně okázalé akce, případně na tematické párty: „Převleč se za tučňáka, sežer syrovou rybu a tvař se, že větší legraci jsi ještě nikdy nezažil“.

Pokud jsi normální, vezmi si na sebe úplně normální bavlněné tričko s motivem běhání, obrázkem běžce nebo povzbuzujícím nápisem o běhání jako „Run, baby, run!“, výběr takových triček je v e-shopech obrovský, a vyraž v něm někam, kde se cítíš dobře a kde potkáš své kamarády: třeba do baru na panáka. Funkční triko by ti v hospodě nasáklo kouřem, bavlněné sice taky, ale prostě ho ráno hodíš do pračky na šedesát a nemusíš to nijak složitě řešit.

Všem ukaž, že běhání je pro tebe srdeční záležitostí, že to s ním myslíš vážně, že je to tvůj životní styl a že na running v ulicích a přilehlých zelených zónách myslíš i nad padající pivní pěnou... a pokud by to náhodou nebyla pravda, stejně uděláš dojem! Protože běhání je prostě trendy.

Běh je životní styl i image. Ať už na závodním oválu nebo večer po runnu u pivka či rumu. Běháš pro radost? Máš duši běžce? Buď běžcem vždy a všude nebo si klidně ve svém running tričku buduj tuto populární image (takový půlnoční běžec?). Které triko pro milovníky běhání sedne tobě?

Výběr triček

Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Run forest run
Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Běžec
Značka: Zmerčito
DC Comics Flash running tričko pánské červené, Velikost trička S
Značka: T-shock
Tričko s potiskem Běh k pivu dámské Atoll blue S
Značka: Adidas
Černé dámské tričko s logem adidas Originals
Značka: Krisline
Dámské sportovní triko Active Black
Značka: Nike
Šedomodré dámské funkční tričko Nike Zonal Cooling Relay
Značka: Nike
Šedé dámské žíhané funkční tričko s krátkým rukávem Nike
Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy I love
Značka: Nike
Tmavě šedé dámské funkční tričko Nike Zonal Cooling Relay
Značka: M & Co
Černo-šedé dámské tričko M&Co
Značka: Adidas
Černé pánské tričko s reflexním prvkem adidas Originals X By

Tričko pro milovníka běhání
Tričko pro milovníka běhání

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Komentáře, recenze a zkušenosti

Zatím nikdo nenapsal svůj názor.