- - -> Je to tak? - - ->

Tričko Itchy a Scratchy

Mezi oblíbená trička ze seriálu The Simpsons patří kromě triček s Bartem nebo Homerem také trička s bláznivými kreslenými postavičkami Itchy a Scratchy. Tričko Itchy a Scratchy se dá koupit v několika různých provedeních, s různými obrázky a motivy. Originální licencovaná trička Itchy and Scratchy prodává v Česku e-shop Geekshop.

Výběr triček

Značka: Zmerčito
The Simpsons Itchy and Scratchy Show tričko pánské bílé, Velikost trička S

Itchy a Scratchy jsou animované postavičky známé ze seriálu The Simpsons. Nejde ale přímo o „živé“ protagonisty jednotlivých dílů tohoto kresleného seriálu, ale o televizní hrdiny, na které se s oblibou dívají Bart a Líza Simpsonovi.

Itchy a Scratchy mají ve springfieldské televizi vlastní televizní program, který se jmenuje Itchy & Scratchy Show. Morbidní animované skeče Itchyho a Scratchyho jsou součástí zábavného pořadu pro děti, který se jmenuje Show Šáši Krustyho.

Postavičky myšák Itchy a kocour Scratchy v lecčem připomínají jiné známe duo z animovaného cartoon seriálu Tom and Jerry. Oproti nim jsou ale Itchy and Scratchy o dost brutálnější, jde o velmi drsnou parodii, ale tolik zábavnou a oblíbenou! Není proto divu, že duo Itchy a Scratchy jsou trnem v oku uvědomělým rodičům ze Springfieldu v čele s matkou Bárta a Lízy Marge Simpsonovou.

Nám se ale humor dvojice Itchy a Scratchy líbí, a proto je podpoříme tak, že si samozřejmě rádi a na truc rodičům oblečeme trika s jejich logem nebo obrázkem ztřeštěných „pohádkových“ postav Itchy a Scratchy.

Tričko Itchy a Scratchy
Tričko Itchy a Scratchy

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Komentáře, recenze a zkušenosti

Zatím nikdo nenapsal svůj názor.