- - -> Je to tak? - - ->

Tričko Angry Birds

Mezi vůbec nejoblíbenější trička s motivem Angry birds patří červené tričko Angry birds s obrázkem červeného ptáčka a s nápisem, který parafrázuje název slavné písničky Don't worry be happy: Don't worry be angry! Kdyby Bob Marley, autor oné úspěšné písně a kazatel lásky a světového míru v jedné osobě, viděl, v co se v říši rozzuřených ptáků jeho slavný slogan proměnil, asi by se v hrobě hrůzou obrátil a možná by se i přidal na stranu zelených prasátek, pokud tedy v posmrtném životě existují telefony a tablety s Androidem nebo Applí iPhone či iPad. Předpokládám, že online přes web by si tuto hru zahrát nemohl, když on sám je už nadobro „offline“...

Trička Angry birds

Existuje celá kolekce triček s tematikou Angry birds – bez nadsázky můžu říct, že každá postava (každý ptáček, bird) z této hry má své módní tričko, tedy dá se koupit triko s obrázkem červeného, žlutého, černého atd. ptáčka, tričko s nepřátelskými prasaty, skupinové foto všech hrdinů z Angry birds apod. Ač obrázek na tričku bývá různý, přeci jen nejčastěji se prodávají trička červená. Nejspíše proto, že rudá barva krve je s touto logicko-akční videohrou, s tímto virtuálním světem strategické destrukce bytostně propojena.

Vyloženě tričko Angry Birds na TrikoTrik.cz asi nemáme, ale co říkáš na tato podobná trika:
...eh, možná to nejsou úplně podobná trička, možná jsi hledal krapet jiné triko, ale zato ti ukážu novinky ;)

Nejnovější trička

Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Lucky, unlucky pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Love marihuana pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Absence ujídá koláč celku pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Jelen hlava dámské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Je čas skoncovat s alkoholem pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem I'm a limited edition pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Buď milý k tlustým lidem pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem V případě ztráty nebo opilosti pánské

Trika, mikiny, batohy – všude jsou Angry birds

Obliba hry Angry birds se ale nezastavila pouze u hry samotné a oficiálně vydané kolekce triček. Jednak kromě značkových originálních triček z oficiální licencované produkce, existuje spousta neznačkových a nelicencovaných plagiátů, které tento oblíbený motiv Angry bird často až zneužívají. Za druhé: obrázky Angry birds se neomezily pouze na trika. Rozlobenými ptáky jsou ozdobená také tílka, mikiny, batohy, bundy, pláštěnky, ponožky, peněženky a další oblečení a módní doplňky; a také nejrůznější reklamní předměty a dokonce i potraviny (džusy, bonbóny), školní pomůcky a obyčejné zboží denní spotřeby.

Co je to Angry birds

Veleúspěšná hra Angry birds spatřila světlo světa v prosinci 2009. Hru vyvinulo finské vývojářské studio Rovio Entertainment. První verze byla šířena přes App Store a byla tedy určena pro telefony iPhone, následoval port na další smartphone telefony na platformě Android, Symbian, Windows Phone a později byla spuštěna také online webová hra v podobě rozšíření do internetového prohlížeče Chrome. Dnes pro hraní hry Angry birds můžeš použít chytrý telefon, tablet nebo počítač. Od svého vzniku bylo vydáno již několik dílu a verzí Angry birds, které se odehrávají v různýc prostředích (např. Vesmír). Podrobněji na wikipedii.

Pánské červené bavlněné tričko Don't worry, be angry z oficiální kolekce Angry Birds

Angry Birds
Angry Birds

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.