- - -> Je to tak? - - ->

Trička s Putinem

Tričko s podobiznou ruského prezidenta Vladimíra Putina se stalo v Rusku a proruských zemích bývalého Sovětského svazu hitem letošní sezony. Tričko s Putinem trhá prodejní rekordy. A v ruských ulicích to podle toho také vypadá. Tamní Putinovi obdivovatelé ze sebe veřejně strhávají značková trička od amerických a evropských módních značek, jakožto odporné symboly nenáviděného Západu, a se stejným důrazem na symboliku se oblékají do triček s obrázkem spanilého bohatýra, zachránce Ruska a světa vůbec, Vladimira Vladimiroviče Putina. Kult osobnosti, modla a ikona v příliš reálné podobě, než aby se to v čemkoliv mohlo podobat naší české Cimrmanovské srandě...

Trička s Putinem v českých e-shopech

Tak mě ani moc nepřekvapilo, že u nás, v obchodech v České Republice se nějaké pořádné pravé PRO putinovské tričko, ať jsem hledal, seč jsem mohl, koupit nedá.

Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Pussy Putin
Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Putin Kryminálník
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Putin čepice pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Iron Lady Putin pánské

V nabídkách českých e-shopů s tričky jsem narazil jen na trika s motivy, které Putina označují za zločince, kriminálníka nebo si z něj jinak uštěpačně utahují. A tak musím bohužel konstatovat, že vrcholem nabídky je triko, které připodobňuje Putina k jednomu notoricky známému tajnému agentu z Matrixu – což nelze interpretovat zcela jednoznačně, ale asi více než prvoplánovou narážku na minulost prezidenta Ruské federace, která je protnuta se službou v KGB, autor tohoto trika nezamýšlel. Zkrátka seriozní triko s Vladimírem Putinem nikde v ČR není. A nebo se mi ho nepodařilo najít>.

Rusko ve frontě na tričko s Putinem

A vlastně se ten problém netýká jen nás. Protože ne jen v Česku, ale také v Rusku je Putin na tričku nedostatkovým zbožím. Jinak si nedokážu vysvětlit ty dlouhé fronty před ruskými butiky...

Ano, triček s milovaným vůdcem je v ruských obchodech žalostně málo. Zásoby limitované série triček od mladých ruských designerů se rychle tenčí. Trh nedokáže ukojit poptávku, a tak chudáci rusáci s nadějí na koupi trička s alespoň malinkým obrázkem Vladimírka, s toužebnou nadějí na alespoň jedno tenoučké tílko s docela nepatrným Putínkem Putínkovičem na prsou... tvoří před obchoďáky s tímto vzácným sortimentem dlouhé fronty. Jako za starých dobrých sovětských časů. Moskva je na nohou, stojí v řadě, nespí... a někteří uvědomělí Rusové si dokonce berou volno v práci, aby se do té řady koupěchtivých mužíků mohli také postavit a počkat si, až se i na ně dostane, pukud vyzbyde, jedno modlo triko.

Ale aby nedošlo k mýlce, ti lidé o to triko neusilují jen proto, aby sami byli trendy, nevezou se jen na populární módní vlně. Nákupem prezidentského trika totiž chtějí podpořit dobrou věc, neboť výtěžek z prodeje těchto triček má putovat na dobročinné účely (už se aspoň ví, z čeho se platí ty mírové konvoje mířící z Ruska na Ukrajinu).

Čína má Putina na triku

Naštěstí ale jen pár tisíc kilometrů jihovýchodně, jen co by ruskou raketou Topol dostřelil, leží jedna budoucí globální velmoc plná pracovitých lidí a ti nevystávají ve frontách a nelení. Pro skalní fanoušky a vážné zájemce existuje možnost objednat si tričko s Putinem za pár dolarů z Číny.

Čínští obchodníci opět ukázali, jak dokáží být flexibilní a jak kvapně umí uspokojit poptávku po čemkoliv, trička s velkým Vladimírem nevyjímaje. Jen pár dnů, co v Rusku ruské Domy módy začaly prodávat Putina, už mají Číňani plné sklady svých Putinů a už už je prodávají do celého světa. A v jakémkoliv množství. A když si objednáš více kusů triček s Putinem najednou, třeba pro každého člena tvé domovské komunistické buňky jedno, dostaneš množstevní slevu!

Prohlížel jsem si ty čínské internetové obchody a musím uznat, že ti Čínští soudruzi prodávají opravdu krásné Putiny (nejen trika, ale také mikiny, hrníčky, propisky...). A s jakým respektem tomu říkají! Hot Russian Style Vladimir Putin.

Ta čínská trička s Putinem sice většinou nejsou nic originálního, samý fake a nápodoba, ale co se na Putinovi dá také vymyslet originálního, že? Vždyť on sám je ten největší originál! Tedy co nového vymyslet, pokud ho člověk nechce jen jízlivě parodovat, což pro business s cílovkou v Rusku rozhodně není dobrý nápad.

Putin ukazující celému světu prostředníček

Triko s Putinem si v čínském e-shopu sice můžeš koupit v jakékoliv barvě, není snad ale nutné, abych na tomto místě upozornňoval, že sytě červená či krvavě rudá jsou moc hezké barvy.

Kolekce triček s Putinem je obrovská, širá jako Sibiř. Rozmanité fotografie, obrázky, podobizny, rozličná ztvárnění, kompozice a stylizace, vymazlené motivy, dokonce jakési putinovské vzory, patterny na textilu... A i když ne každé čínské triko s putinem se dá označit za nápadité, nakonec si snad každý vybere z bohaté nabídky Putinů takového Putina na triku, jakého má nejraději: Putin usmívající se, Putin tvářící se jako Rambo (nebo spíše Rudá Sonja?), Putin se slunečními brýlemi na očích, Putin v uniformě, legrační kreslený Putin, Putin jede na koni, Putin ukazující celému světu prostředníček, Putin diplomat s kamennou tváří pokerového hráče, Putin mazlící se s pejskem, Putin párající břicho medvědovi, Putin otcovsky poplacávající Medveděva... prostě trika s potisky, jež zachycují výjeve ze života chrabrého bohatýra a reflektují jeho udatné činy. Na věčné časy. S Putinem, nebo vůbec.

Putin Cartoon

Navíc Putina na tričku seženeš v Číně poměrně levně, s dopravou do ČR zdarma – no a za pár dnů až týdnů, tedy jak se lidově říká jen co by Vladimír Krym zabral, budeš mít triko s Panem s velkým P doma a můžeš si v něm před zrcadlem pobrukovat Sojuz něrušimyj respublik svobodnych splotila navěki Velikaja Rus... ...Ať žije stvořený vůlí národů jednotný, mocný Sovětský svaz... atd.

A tak mě ještě napadá: Když lidé mají na triku Putina, co všechno asi má na triku Putin? Krym? Ukrajinu? A co ještě? A co ještě bude mít?

Výběr triček

Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Putin Kryminálník
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Putinův kalendář pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Putin čepice pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Iron Lady Putin pánské
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Mickey Putin pánské
Značka: Belabel
Pánské tričko Heavy Pussy Putin
Značka: T-shock
T-shock tričko s potiskem Jen počkej zajíci Putin pánské

Tričko s Putinem
Tričko s Putinem

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Komentáře, recenze a zkušenosti

03. 06. 2018 (23:49) napsal(a)

nekolik kometaru proti prezidetovi putinovi jsem si precet a vite ze nato je americka teroristicka organizace ktera chce ovadnout zemekouli zatim pan prezident putin je jeden z tech ktery ji dovede udrzet na uzde

03. 06. 2018 (23:27) napsal(a)

mam triko s panem prezidentem putinem s chorvatska

03. 06. 2018 (23:24) napsal(a)

pardon nenapsal jsem jmeno nejsem anonym

03. 06. 2018 (23:19) napsal(a)

super prezident putin je 1

14. 02. 2018 (23:46) napsal(a)

Pan Putin je borec, vytahl rusko z peknych sra.cek a vubec, nebyt ruske ropy a plynu, byla by evropa uplne v pr...opet budeme skemrat na kolenou aby nam rus pomohl. Chybi tu ucta k panu Putinovy vy děfky

14. 02. 2018 (23:46) napsal(a)

Pan Putin je borec, vytahl rusko z peknych sra.cek a vubec, nebyt ruske ropy a plynu, byla by evropa uplne v pr...opet budeme skemrat na kolenou aby nam rus pomohl. Chybi tu ucta k panu Putinovy vy děfky

05. 10. 2017 (16:54) napsal(a)

Resne

05. 10. 2017 (16:53) napsal(a)

Normalni je vtrhnout do kostela a delat tam orgie co? Buzeranti! Putin je vzor a vy jste zdegenerovany sraci

05. 12. 2016 (22:52) napsal(a)

A taky všichni američtí prezidenti...

16. 11. 2016 (10:36) napsal(a)

A co Obama? Tento vrah ti nevyhovuje?

29. 09. 2016 (11:35) napsal(a)

Rád bych nějaké údernější s tímhle vrahem dětí z Allepu, sestřelovatelem civilních letadel a okupantem cizích území (Donbas, Gruzie,Podněstří atd.)

20. 09. 2016 (22:27) napsal(a)

Co za *** (asi placěného) tohle asi dělá....? Tip: pravdoláskař z Prahéééé....

20. 08. 2016 (13:55) napsal(a)

Postrádám tričko s Putinem Crimea.To je nejhezčí.Z.

01. 06. 2016 (22:14) napsal(a)

Hlavně jsi tam zapomněl vyjmenovat všechny americké prezidenty od svržení atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki!!!

01. 06. 2016 (22:12) napsal(a)

Škoda že v ČR neexistuje pořádný obchod, ve kterém by si člověk mohl trička s Putinem koupit :(. Tak jsem nucen všechny objednávat ze zahraničí a kupovat přes ebay :/....no holt cenzúra a americká propaganda u nás stále ještě přetrvává...Je ale jen otázka času kdy lidé procitnou a zvednou zadky od šrotu co dávaj v TV a půjdou do ulic! Zdar a mějte se!

02. 04. 2016 (19:54) napsal(a)

PUTIN JE CHARAKTER

07. 12. 2015 (11:22) napsal(a)

Je to borec!!!!

17. 11. 2015 (02:18) napsal(a)

Bohužel platí to, že v současné době je pan Putin jeden z nejserioznějších státníků...
Jeho argumenty jsou neprůstřelné a západ? Západní agresivní politika jednou sklidí, to co sama zasela. A proto..Slava Rusia! At si čecháčci dále mávají na projíždející amerikance. I na Vás dojde....

12. 11. 2015 (00:50) napsal(a)

Putin je borec.

08. 10. 2015 (21:32) napsal(a)

Заебись маечка))
Правильно,кто не с нами,тому пизда :D

16. 09. 2015 (11:54) napsal(a)

president putin je v teto době jeden z nevětšich čestnych politiku světa . neni lhař ani falešny politicky hrač , jako spousta jeho oponentu nynějši doby .važim si ho .nejsem řitolezec nikoho ,snažim se byt objektivni a nestranny

13. 09. 2015 (15:12) napsal(a)

Dobrý den chci si objednat červené tričko s panem Petřínem,které je na těchto stránkách,můžete mi poradit na jakých stránkách?.Děkuji Větrovska Elena

29. 08. 2015 (01:03) napsal(a)

Antikomouš, víš o tom, že pervitin je svinstvo?

22. 08. 2015 (02:02) napsal(a)

Antikomouš,Putin...masový vrah :D:D:D:D ty si dobře nasáklý proamericků propagandů :D

21. 08. 2015 (12:44) napsal(a)

Stalin, Hitler, Gottwald, Mao Ce-tung, Pol Pot, Kim Čong-un, Putin, ... To je sebranka masových vrahů!

05. 08. 2015 (20:17) napsal(a)

Vladimír Putin je bezesporu velká a dle mého názoru mocná osobnost.Je pravda,že američští židé Rockefelleři a ta druhá famílie,které nemůžu přijít na jméno,se snaží ovládnout svět,protože USSA je už tak moc zadlužená,že to snad ani není možné a snaží se zlikvidovat i Evropu.Potažmo EU a NATO jsou jejich pravá ruka.Věřme teda,že když Pánbůh dá,tak nás Rusko,Čína a třeba i Severní Korea zachrání od židáckých iluminátů z USA.

30. 07. 2015 (07:17) napsal(a)

Jak už někdo psal. Jen díky Rusku a Putinovy žije evropa.
Jinak už by tu všude byla americká kolonie a všichni jsme byly "jenkýjové"!!

Jen si myslím že kupovat si třičko na podporu Putina s anglickým textem je blbost.
Buď jen obrázek nebo azbuka.

09. 07. 2015 (10:02) napsal(a)

Sračka . Co takhle kolekce nike se zmrzacenymi cinany co ty trika sijou v nelidskych podminkach za par dolaru na den.

18. 04. 2015 (18:36) napsal(a)

PUTIN- jen díky tomuto člověku není už 3 světová !!!

11. 04. 2015 (19:09) napsal(a)

Človek velkým srdiečkom.

23. 03. 2015 (04:15) napsal(a)

je to pan prezident

29. 01. 2015 (20:59) napsal(a)

im lovin russiu

29. 01. 2015 (20:59) napsal(a)

im lovin russiu

05. 01. 2015 (15:09) napsal(a)

Babky kořenářky by ti asi poradily koupel v odvaru ze šťovíku!

28. 12. 2014 (23:03) napsal(a)

Ja mu taky fandím !!!!

10. 12. 2014 (13:27) napsal(a)

Pan politik , závidí ho rusku celý svět :))

03. 12. 2014 (11:18) napsal(a)

denča 007: je to velký internetový obchod, co zasílá do celého světa, nákup bezpečný, doprava většinou zdarma, akorát to trvá někdy i měsíc, odkaz je přímo v textu, stačí kliknout :) 

02. 12. 2014 (17:44) napsal(a)

Mohu se zeptat na ty čínské nebo jiné stránky kde se to tričko dá se sehnat? :)

17. 11. 2014 (23:11) napsal(a)

Ja mu drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Jsem zvedava. kdy me ti vasi demokrati prijdou zabasnout.
To tricko taky chci. Tady ho maji jen u Amaso. asi aby vedeli. (ti hodni), kdo je proti nim.
Uz jsem na cerny listine! Mejte se-

07. 11. 2014 (18:32) napsal(a)

držím mu palce má hlavu na správném místě

06. 11. 2014 (00:09) napsal(a)

Já taky!!!

24. 10. 2014 (17:09) napsal(a)

FANDÍM PUTINOVI